Sprzęt Made in China

Moderator: Moderatorzy

Woodhous
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 29 lip 2018, 10:33
Imię: Jarek

Sprzęt Made in China

Post autor: Woodhous » 28 lip 2020, 19:58

Nie załapałem się na dobry temat zbyt nerwowo się zrobiło i temat zablokowany...

Tak od siebie...wszystkie firmy świata połączyły się w korporacje i nie mamy na to wpływu że zalewają nas badziewiem . Czasami z tego trafi nam w ręce coś lepszego a jeszcze jak ma nasze lubiane logo to już z automatu będziemy reklamę sami robić. Obecnie w pracy w lesie pilarki Stihl czy Husqvarna a może Oleomac jak nam trafi dobra maszyna to powinniśmy się cieszyć . Bo i tak już żadna z maszyn dekady nie wytrzyma. Skusiłem się na elektro narzędzia Milwaukee i powinienem powiedzieć że to lipa
Roku nie wytrzymał! W ciesielce !

Po co się spierać i głupka z siebie robić. Za reklamę nam nie płacą a kasa nasza jest dobrze lub źle wydana, tym bardziej że gwarancje to pic na wodę. Lepiej podpowiadać co u nas się sprawdza może sobie wtedy pomożemy

Awatar użytkownika
Szymoon
Stały bywalec
Posty: 360
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:05
Imię: Szymon

Re: Sprzęt Made in China

Post autor: Szymoon » 28 lip 2020, 20:25

Stihl wcale nie robi dużo sprzętu w Chinach. Tylko te najmniejsze modele. Mimo wszystko nawet jakby wszystkie modele były robione w Chinach, a byłyby tak samo dobre jak są teraz to co z tego ??? Dobrze Troku powiedział, jak coś jest z Chin, a jest dobre to co z tego że jest robione tam gdzie jest. Weźmy przykład Appla, światowego lidera w swojej dziedzinie. Wszystkie jego sprzęty są robione w Chinach. Najdroższy ich komputer kosztuje 250 tyś i jakoś nikt przy zakupie nie patrzy, że jest robiony w Chinach.

mvcha
Stały bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:52
Imię: Damian
Lokalizacja: Kalisz

Re: Sprzęt Made in China

Post autor: mvcha » 28 lip 2020, 22:06

Wszystko zalezy od producenta , zależy ile chce wydac kasy na dany sprzęt , mogą to byc Chiny , Włochy itp. a ze Chiny robia wszystko w zaleznosci od kasy to wiadomo o co chodzi . Ile zaplacisz taki nasz sprzęt.
Stiga Estate 2084H

ryszard990
Stały bywalec
Posty: 275
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:33
Imię: Ryszard

Re: Sprzęt Made in China

Post autor: ryszard990 » 29 lip 2020, 0:25

Woodhous pisze:
28 lip 2020, 19:58
Nie załapałem się na dobry temat zbyt nerwowo się zrobiło i temat zablokowany...

Tak od siebie...wszystkie firmy świata połączyły się w korporacje i nie mamy na to wpływu że zalewają nas badziewiem . Czasami z tego trafi nam w ręce coś lepszego a jeszcze jak ma nasze lubiane logo to już z automatu będziemy reklamę sami robić. Obecnie w pracy w lesie pilarki Stihl czy Husqvarna a może Oleomac jak nam trafi dobra maszyna to powinniśmy się cieszyć . Bo i tak już żadna z maszyn dekady nie wytrzyma. Skusiłem się na elektro narzędzia Milwaukee i powinienem powiedzieć że to lipa
Roku nie wytrzymał! W ciesielce !

Po co się spierać i głupka z siebie robić. Za reklamę nam nie płacą a kasa nasza jest dobrze lub źle wydana, tym bardziej że gwarancje to pic na wodę. Lepiej podpowiadać co u nas się sprawdza może sobie wtedy pomożemy
O to mi własnie chodziło,a Troku napisał że chce wynegocjować gdzie są robione pilarki echo i shindaiwa. A mi chodziło tylko o to żeby kolega jerzyk nie gadał że to 100 procentowy japoniec bo tak nie jest. Tyle miałem na myśli. A to że teraz większość jest robione w chinach to każdy wie.Do kolegi Szymona nie wciskaj tutaj elektroniki bo to wiadomo czy to bedzie Samsun czy hp czy lenowo każda elektronika klepana jest w chinach. Bo gigabyte też jest tajwańskie w wszystko klepią w chinach, Bo z elektroniką od dawna tak jest

Woodhous
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 29 lip 2018, 10:33
Imię: Jarek

Re: Sprzęt Made in China

Post autor: Woodhous » 29 lip 2020, 8:22

Wyjaśnienie do mojego wpisu .....
Posiadam pilarki solo 643 IP i Olka 370 polecam bo się sprawdzają u mnie. Ja jestem zadowolony .... Wydałem duże pieniądze na wkrętarki Milwaukee źle trafiłem nie polecam ale twój wybór może lepiej trafisz....


Nie piszę ...np to jest gówno a ty czy ty jesteś głupek bo masz co innego i z chin ....


Obecnie sprzęt Bosch , Makita. Yato którymi pracuje są z chin i działają więc polecam . Pomogłem super ale każdy ma zawsze inny wybór .

ODPOWIEDZ