Reklamy

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Cyklon
Nowy użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2020, 21:47
Imię: XYZ

Reklamy

Post autor: Cyklon » 25 paź 2023, 16:56

Proszę usunąć posty reklamowe użytkownika Kama 80

jerzyk
Stały bywalec
Posty: 1736
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:56
Lokalizacja: Kowary

Re: Reklamy

Post autor: jerzyk » 26 paź 2023, 12:21

A kto ma to zrobić ? Jeżeli nie zauważyłeś to forum pomału umiera.
mieszalnia lakierów samochodowych
tel.506-606-029

Tomklarek66
Nowy użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2023, 15:43
Imię: Tomek

Re: Reklamy

Post autor: Tomklarek66 » 26 paź 2023, 14:25

jerzyk pisze:
26 paź 2023, 12:21
A kto ma to zrobić ? Jeżeli nie zauważyłeś to forum pomału umiera.
Jak czytałem wszystko od początku zaczym się tu zalogowałem. To powiem jasno forum umiera przez takie osoby jak kolega jerzyk i pozostałych Troku się wycofał bo jechali po nim blokowali dlatego że ktoś tylko wypowiedział swoje zdanie to było do przewidzenia że forum umrze. Ale to i dobrze bo Panowie nic sensownego tu nie wnosili tylko reklamowali swoje serwisy i prowadzili tzn próbowali prowadzić handel pozdrawiam

mazmaciek
Stały bywalec
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:13
Imię: Maciek
Lokalizacja: prawie Leżajsk

Re: Reklamy

Post autor: mazmaciek » 27 paź 2023, 8:14

Wszystkie fora umierają, Facebook rządzi, ja nie mam i miał nie będę

jerzyk
Stały bywalec
Posty: 1736
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:56
Lokalizacja: Kowary

Re: Reklamy

Post autor: jerzyk » 27 paź 2023, 13:17

Kolego Tomklarek66 jak ty mało wiesz to forum zostało założone przez Troka, pomagali mu tacy ludzie jak Kamilos, Tornado, Ja, Piurko, Irukard i paru innych to my siedielismy po nocach i robiliśmy wszystko żeby to forum zaczeło dzialać, ilu ludziom pomógł Troku, Irukad i ja nie potrafię policzyć. Możesz zreszta zapytać kolegę Retronixa jest z nami chyba od początku.
mieszalnia lakierów samochodowych
tel.506-606-029

Awatar użytkownika
retronix
Stały bywalec
Posty: 1003
Rejestracja: 04 lut 2015, 20:00
Imię: Romek

Re: Reklamy

Post autor: retronix » 27 paź 2023, 13:33

jerzyk pisze:
27 paź 2023, 13:17
Kolego Tomklarek66 jak ty mało wiesz to forum zostało założone przez Troka, pomagali mu tacy ludzie jak Kamilos, Tornado, Ja, Piurko, Irukard i paru innych to my siedielismy po nocach i robiliśmy wszystko żeby to forum zaczeło dzialać, ilu ludziom pomógł Troku, Irukad i ja nie potrafię policzyć. Możesz zreszta zapytać kolegę Retronixa jest z nami chyba od początku.
Mogę potwierdzić.

Tomklarek66
Nowy użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2023, 15:43
Imię: Tomek

Re: Reklamy

Post autor: Tomklarek66 » 29 paź 2023, 11:02

Kolego retronix ja śledziłem to forum od początku bardzo dokładnie co tu się wyprawiało. Więc możesz koledze jerzykowi potwierdzać co tam chcesz ja i tak wiem swoje. Tyle w temacie

JGO
Stały bywalec
Posty: 431
Rejestracja: 09 sie 2020, 15:25
Imię: JGO

Re: Reklamy

Post autor: JGO » 01 lis 2023, 12:54

Myślę, że kol. Cyklon chodziło o to, że użytkownik forum Kama80 reklamuje jakieś produkty, które są z d... na tym forum. Rzeczywiście powinny być usunięte, a użytkownik zablokowany.
Prawdą jest, że forum umiera ale to nie znaczy, że ktoś kto się zaloguje, to może wyprawiać co chce i reklamować jakieś bzdety. To jest zwykłe świństwo.

mariuszkowal861
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: 16 kwie 2021, 13:32
Imię: Mariusz

Re: Reklamy

Post autor: mariuszkowal861 » 05 lis 2023, 12:13

jerzyk pisze:
27 paź 2023, 13:17
Kolego Tomklarek66 jak ty mało wiesz to forum zostało założone przez Troka, pomagali mu tacy ludzie jak Kamilos, Tornado, Ja, Piurko, Irukard i paru innych to my siedielismy po nocach i robiliśmy wszystko żeby to forum zaczeło dzialać, ilu ludziom pomógł Troku, Irukad i ja nie potrafię policzyć. Możesz zreszta zapytać kolegę Retronixa jest z nami chyba od początku.
Może i pomógł ale ile osób dostało bana za to, że wyrazili swoje zdanie to też ciężko zliczyć. Poza tym ciągłe reklamy alko zaczynały być meczące.

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Reklamy

Post autor: Tornado » 06 lis 2023, 17:53

Miałem nie zabierać głosu, ale wypowiem się...
mariuszkowal861 byłeś wielokrotnie blokowany na forum za kpiny i wywoływanie awantur, miałeś i masz kilka kont. Bez zadym dot. produktów alko wręcz nie mogłeś żyć.. To tyle dla wiadomości innych użytkowników, którym taka wiedza się należy...
Co do forum.., faktycznie umiera, ale jest to decyzja Troka...
Użytkownik Kama80 został zablokowany...
Pozdrawiam
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Cyklon
Nowy użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2020, 21:47
Imię: XYZ

Re: Reklamy

Post autor: Cyklon » 07 lis 2023, 8:22

Dziękuję Tornado.

mariuszkowal861
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: 16 kwie 2021, 13:32
Imię: Mariusz

Re: Reklamy

Post autor: mariuszkowal861 » 08 lis 2023, 7:10

Tornado pisze:
06 lis 2023, 17:53
Miałem nie zabierać głosu, ale wypowiem się...
mariuszkowal861 byłeś wielokrotnie blokowany na forum za kpiny i wywoływanie awantur, miałeś i masz kilka kont. Bez zadym dot. produktów alko wręcz nie mogłeś żyć.. To tyle dla wiadomości innych użytkowników, którym taka wiedza się należy...
Co do forum.., faktycznie umiera, ale jest to decyzja Troka...
Użytkownik Kama80 został zablokowany...
Pozdrawiam
Konto poza obecnym miałem jedno więc to co piszesz to jakieś bzdury wyssane z palca. To, iż robiliście reklamę pewnym produktom jest raczej faktem (wystarczy spojrzeć na stare tematy). Poza tym jeżeli wyrażenie własnego zdania nazywasz "zadymą" to jest to kwintesencja Twojego (i nie tylko Twojego) podejścia do forum, do spraw opisywanych tutaj i ludzi. I to podejście jest raczej marne. Powiem tyle, że na innych grupach i forach tematycznie tożsamych z tym forum tego problemu nie ma.

Tomklarek66
Nowy użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2023, 15:43
Imię: Tomek

Re: Reklamy

Post autor: Tomklarek66 » 08 lis 2023, 13:02

mariuszkowal861 zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Jak ktoś miał własne zdanie i napisał to co myśli to zaraz był blokowany bo nie widziało się to koledze Tornado Trokowi ipt. Ale niestety forum było reklamą produktów i próby handlu tymi produktami jak toś napisał tylko o jakimś produkcje własne zdanie to zaraz się to nie podobało i był blokowany. Forum padło przez samych administratorów i kolegę jerzyka co polecał tylko firmę echo i sindaiwe jako produkty niezniszczalne szczególnie pilarki pisał bzdury wyssane z palca jako serwisant co nigdy nie był z pilarką w lesie i nic nigdy nie testował. Pisał to po prostu po to by robić reklamę i sprzedawać co był temat pilarki to kolega jerzyk najlepsze echo sindaiwa i tak to wyglądało. Amen forum zamiera przez nich a szkoda.

ODPOWIEDZ