Gdzie jest admin ?

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Gdzie jest admin ?

Post autor: Kamilos » 22 sty 2022, 16:52

Witam, jest dużo nie zaakceptowanych nowych kont na forum, nie wiem czy ktoś tu ogarnia w ogóle i czy kogoś jeszcze to obchodzi, ale piszą ludzie do mnie którzy nie mogą się zarejestrować na forum, ponieważ nie mają zaakceptowanych kont przez admina, czy Troku zakończył swą działalność na tym forum ? Bo z tego co widzę nie zagląda tutaj, telefonów też nie odbiera od nikogo, warto może było komuś oddać uprawnienia.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 22 sty 2022, 20:56

Witam Kamil... Z tego co obserwuję, sam tutaj /forum/ jesteś sporadycznie... Konta nowych użytkowników są akceptowane na bieżąco przez Admina i przeze mnie /posiadam uprawnienia admina/Jeśli ktoś ma problemy z rejestracją to proszę o konkrety..
Znowu dobijasz się bycie modem..., pomimo braku akceptacji ze strony Admina. Cieszy, że leży Ci na sercu dobro forum, dlatego też zachęcam do aktywności w dziedzinie technicznej forum i udzielania porad, a nie skupiania się nad uprawnieniami...
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Kamilos » 22 sty 2022, 21:25

Sprawę wyjaśniliśmy telefonicznie, więc temat uważam za wyczerpany, odnosząc się tylko jeszcze do twojego wpisu to absolutnie nie pcham się do bycia modem, po prostu parę osób do mnie pisało na maila co się dzieje na forum, że nie mogą się zarejestrować, więc poruszyłem ten temat widząc, że faktycznie admin nie zagląda często na forum, ale jeśli wszystko jest w porządku i jest osoba która czuwa nad wszystkim, to nie ma tematu, następnym razem po prostu nie będę się wtrącać, bo widzę, że został odebrany mój post jako atak, a tak wcale nie było, bo mogłem tą sprawę olać, ale wolałem napisać, jak widać niepotrzebnie. Pozdrawiam.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 22 sty 2022, 21:29

Rozumiem Cię... Gwoli wyjaśnienia.. codziennie jest aktywowanych kilka kont oraz wiele jest usuwanych, gdyż są to booty. Jeżeli będą jakieś problemy, proszę o info bezpośrednio do mnie. Pozdrawiam
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Roman.K
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 01 sty 2021, 20:51
Imię: Roman

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Roman.K » 22 sty 2022, 21:41

Czas Forum alkooofanatyków dobiega końca niestety.

Awatar użytkownika
Szymoon
Stały bywalec
Posty: 360
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:05
Imię: Szymon

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Szymoon » 23 sty 2022, 16:10

Panie Romanie K, nie chciałbym być w żaden sposób niemiłym, ale Twój status to "nowy użytkownik" oraz liczba postów to niestety tylko 18... Nie uważam żeby forum umierało, wręcz przeciwnie, całkiem sporo się tu dzieje. Obecnie jest taki okres, że nie ma dużo pytań i nowych postów, bo kosiarki ludzie trzymają teraz w garażach. Z wiosną wszystko wróci do normy, sam mam już kilka pytań. ;))

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 31 sty 2022, 14:27

W oparciu o sugestię Kamila, dokonałem tygodniowej analizy nowych kont na przestrzeni tygodnia.. Informacyjnie podam, że na 10 kont, 8 to są booty.. Dodam, iż do tej chwili nie mam żadnych info dot. problemów z rejestracją nowych użytkowników na forum.
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Szymoon
Stały bywalec
Posty: 360
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:05
Imię: Szymon

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Szymoon » 31 sty 2022, 16:57

Tornado a skąd się tyle tych botów bierze? Ostatnio faktycznie było kilka problemów z dziwnymi postami. Może jakieś słabe zabezpieczenia są na etapie zakładania konta. Ja już jestem tu 3 lata wiec nie pamietam jak wyglądała rejestracja. Ale zazwyczaj na forach są pytania weryfikujące czy jesteś człowiekiem, tutaj też to jest?

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 31 sty 2022, 20:09

Co do zakładania kont, to są stosowne weryfikacje, a ich akceptacja wymaga "ludzkiej oceny".. Do pisania postów już nie..
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Proxilar
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2022, 11:57
Imię: Wojtek

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Proxilar » 02 lut 2022, 20:59

Witam, nie znam się, ale się wpowiem :)

Sam czekałem od grudnia na akceptację konta :( to może zniechęcać nowych użytkowników wiec może jednak ciut racji @Kamilos miał ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 02 lut 2022, 21:59

Proxilar, niestety , ale Twoja wypowiedź jest wypowiedzią mijającą się z prawdą. Osobiście codziennie, dokonuję weryfikacji nowych kont. Poślizg czasowy to ew. jeden, góra dwa dni.
Zarejestrowałeś się 26 stycznia..., ciekawe kiedy odczytałeś linka do akceptacji tj. ile po terminie.., mamy już dziś 2 luty.. Minęło aż 7 dni, kiedy napisałeś pierwszy post ! Ważnym jest, iż Data rejestracji nie ulega zmianie po akceptacji konta ! Zatem rejestrowałeś się 26 stycznia, a nie w grudniu ub. roku. Potwierdzeniem jest ten scrin z akceptacji..
Proxi.jpg
Rejestrowałeś się o godz. 11.57 , a o godzinie 17.41 nastąpiła akceptacja.
Nie rozumiem, czemu mają służyć takie wpisy odbiegające od stanu rzeczywistego?No cóż, pożyjemy .. zobaczymy ... hmm

Dokonałem też sprawdzenia wszystkich kont z brakiem akceptacji od grudnia ub.r do 26 stycznia br. Wśród nich nie ma też Twego wpisu. Dokonałem sprawdzenia w obawie o ew. błąd ludzki, jaki mógł zaistnieć z mej strony.. Nic takiego nie miało miejsca..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Proxilar
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2022, 11:57
Imię: Wojtek

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Proxilar » 02 lut 2022, 23:13

Pewnie że się zdaża nie mówię że nie ale mówię jak było zakładałem konto chyba ze 3 razy (Proxi, Proxilar, Vandit) możesz w logach sprawdzić ;)

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 02 lut 2022, 23:30

Sprawdziłem i przecież napisałem... :(
Tornado pisze:
02 lut 2022, 21:59
Dokonałem też sprawdzenia wszystkich kont z brakiem akceptacji od grudnia ub.r do 26 stycznia br. Wśród nich nie ma też Twego wpisu. Dokonałem sprawdzenia w obawie o ew. błąd ludzki, jaki mógł zaistnieć z mej strony.. Nic takiego nie miało miejsca..
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Robal
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2019, 19:30
Imię: Robert

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Robal » 07 lut 2022, 0:04

Forum funkcjonuje i co kogo obchodzi gdzie jest Admin.. Rzeczywiście dobijasz się Kamil do bycia modem. Tylko szkoda czasu Tornada, by odpisywał na bzdury i wyjaśniał coś co chyba wyssałeś z palca, bo jakoś nie czemu do Ciebie piszą ludzie a nie do funkcyjnego?

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Kamilos » 01 mar 2022, 14:33

Kolego Robal, przypadkiem natrafiłem na twoją wypowiedź, bo nie zaglądałem tutaj od tamtego czasu, powiem ci tak, dla twojej wiedzy, długo przed twoim pojawieniem się, uczestniczyłem aktywnie w okresie powstawania tego forum jako założyciel, znam osobiście również admina, z którym notabene nie mam żadnego kontaktu już, stąd tytuł tematu, inaczej wyjaśniał bym takie sprawy osobiście z nim, poza tym byłem wcześniej moderatorem na tym forum i zrezygnowałem na własną prośbę z braku czasu, więc zarzucanie mi, że pcham się na admina jest chyba nie na miejscu,, a skąd ludzie się do mnie zwracają? Ano stąd, że mnie znają z tego forum, nie wiem dlaczego nie zgłaszają tego tutaj, w sumie to już mnie to nie obchodzi..
Na koniec powiem tylko tyle, że odcinam się od takich spraw i nie będę nikomu tutaj więcej przekazywać informacji o tym, że ktoś się nie może zarejestrować lub ma jakiś inny problem , bo potem w nagrodę dostaje jakieś dziwne telefony od kolegi Tornado, który zarzuca mi, że sieje ferment na forum, nie jest mi to do niczego potrzebne, także temat uważam za zamknięty.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 01 mar 2022, 14:50

Kamilos pisze:
01 mar 2022, 14:33
potem w nagrodę dostaje jakieś dziwne telefony od kolegi Tornado, który zarzuca mi, że sieje ferment na forum, nie jest mi to do niczego potrzebne, także temat uważam za zamknięty.
Nagroda jest wówczas, gdy wykonuje się coś pozytywnego....


Celem sprostowania... Nie były to dziwne telefony, lecz jedno krótkie połączenie w którym stwierdziłem, iż mając ze mną kontakt telefoniczny, wskazanym byłoby tym kanałem wymieniać się poradami tzw. wsparcia. Pisanie do osób funkcyjnych poprzez ogólne forum nie uważam za pozytywny system komunikacyjny z byłym moderatorem...
Dodam, iż Twoja rezygnacja z bycia modem była związana ze wsparciem przez Ciebie forum, które atakowało właśnie nasze..., byłeś też współzałożycielem tego forum.., działając "na dwóch frontach".. Admin zabrał Ci uprawnienia moderatorskie... Nie mijaj się więc z prawdą..
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Kamilos » 02 mar 2022, 13:01

Tornado pisze:
01 mar 2022, 14:50
Kamilos pisze:
01 mar 2022, 14:33
potem w nagrodę dostaje jakieś dziwne telefony od kolegi Tornado, który zarzuca mi, że sieje ferment na forum, nie jest mi to do niczego potrzebne, także temat uważam za zamknięty.
Nagroda jest wówczas, gdy wykonuje się coś pozytywnego....


Celem sprostowania... Nie były to dziwne telefony, lecz jedno krótkie połączenie w którym stwierdziłem, iż mając ze mną kontakt telefoniczny, wskazanym byłoby tym kanałem wymieniać się poradami tzw. wsparcia. Pisanie do osób funkcyjnych poprzez ogólne forum nie uważam za pozytywny system komunikacyjny z byłym moderatorem...
Dodam, iż Twoja rezygnacja z bycia modem była związana ze wsparciem przez Ciebie forum, które atakowało właśnie nasze..., byłeś też współzałożycielem tego forum.., działając "na dwóch frontach".. Admin zabrał Ci uprawnienia moderatorskie... Nie mijaj się więc z prawdą..
Sam zrezygnowałem z moda, na długo przed powstaniem witryny las i ogród wiec chyba ci się coś pomyliło..
A zarzutów o ataki na to forum już nawet nie komentuje, bo to są jakieś bzdury wyssane z palca, jakby Andrzej odbierał normalnie telefon to nie byłoby tej dyskusji, ale możecie być spokojni już wam nie będę przeszkadzać..
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Gdzie jest admin ?

Post autor: Tornado » 02 mar 2022, 14:34

Jak wynika z treści wpisów tj. brak merytorycznych podstaw założenia tematu-wątek zamykam, życząc Kamilowi, aby Admin "normalnie" odbierał od niego połączenia tel.
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Zablokowany