Usuwanie postów w tematach

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Usuwanie postów w tematach

Post autor: Troku » 28 lut 2019, 23:47

Ostatnio mam dość sporo pracy ponieważ użytkownicy zaczęli śmiecić w tematach pisząc posty zupełnie nie związane z ich tematem lub zarzucające niby wspieranie jedynie wybranych marek otóż to nieprawda. Posty tego typu są niezgodne z regulaminem więc je usuwam. Po ich usunięciu następuje karuzela żali że skrycie usuwam posty otóż nie usuwam ich skrycie i za każdym razem użytkownik którego post jest usunięty dostaje informację o tym. Użytkownicy co tylko piszą bijąc pianę i oczekują że mogą pisać wszystko i wszędzie niech zaprzestaną pisania bo będę nieugięty i będę i tak posty usuwał. Proponuję zapoznać się z regulaminem punkty 1d, 3d, 3j, 3k. W razie dodatkowych pytań piszcie.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

krzyszt11

Re: Usuwanie postów w tematach

Post autor: krzyszt11 » 01 mar 2019, 9:48

Podajesz punkty, pod które można podciągnąć wszystko, co więcej nie sądzę, abym którykolwiek z nich złamał. Jeżeli dbx proponował jednemu uczestnikowi forum wyniesienie się z niego to Ty powinieneś natychmiast zareagować, a nie czepiać się mnie, że stanąłem w jego obronie.
Piszesz, że "niby wspieranie jedynie słusznych marek to nieprawda", a jeżeli bez przerwy min przez Ciebie promowane jest tylko Alko i Cedrus, a potem piszesz, że na sklepie masz te dwa traktorki, nic nie pisząc o innych to jest w porządku.
Staram się zawsze pisać językiem zrozumiałym, nie obrażać innych (zwrócenie komuś uwagi na nieodpowiedni post, czy różnica zdań) powinno być dopuszczalne.
Gdybym był złośliwy przytoczył bym wiele postów zupełnie nielogicznych, których nie można zrozumieć, czasem nawet z przekleństwami i one jakoś uchodzą Waszej uwadze.
Zastanówcie się czy cenzura wycinająca wszystko z czym się nie zgadzacie służy rozwojowi tego forum???

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Usuwanie postów w tematach

Post autor: Troku » 02 mar 2019, 0:03

Zanim użyjesz sformułowania " bez przerwy min przez Ciebie promowane jest tylko Alko i Cedrus " poczytaj sobie moje posty a jest ich ponad 4 tys. gdzie wypowiadam się również o innych firmach.
Zwrócenie uwagi owszem jest dopuszczalne ale jak ileś postów odbiega od tematu to są kasowane wszystkie niezależnie kto je napisał i jakie miał intencje.
Zgodnie z regulaminem jeżeli widzisz posty które są niewłaściwe i " uchodzą naszej uwadze '' jako członek forum masz prawo zgłosić takie posty zgodnie z regulaminem punkt 3l lub w formie " zgłoś ten post " w każdym poście.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

krzyszt11

Re: Usuwanie postów w tematach

Post autor: krzyszt11 » 02 mar 2019, 11:33

Troku, min ja Ciebie w ubiegłym roku chwaliłem za bezstronność, którą moim zdaniem zachowywałeś i rzetelną pomoc przy wyborze sprzętu, ale nie wiem dlaczego to się zmieniło po wprowadzeniu na rynek nowych produktów Alko.
Jeżeli chodzi o zgłaszanie postów, no cóż nie potrafię donosić na innych, natomiast chodzi mi tylko o to, by równo traktować wszystkich uczestników forum, bo jedni mogą daleko wykraczać poza regulamin forum i obrażać innych a drudzy nie mogą na te posty odpowiedzieć nawet w bardzo stonowanej formie. Mógłbym podać przykłady, ale nie chcę podawać nicków i jak to napisał GM "jątrzyć.
Forum jest ogólnopolskie, na pewno największe zasługi mają Ci którzy go stworzyli i poświęcają dla niego najwięcej czasu, ale warto się zastanowić czy to forum jest tylko "nasze" czyli wąskiej grupy osób, które ja określam mianem elita forum (siebie do niej nie zaliczam), a pozostali (szczególnie Ci którzy czasem mają odmienne zdanie) won.
Myślę, że oni mogą pewne rzeczy widzieć lepiej z zewnątrz, nie będąc choćby beneficjentami korzyści finansowych płynących z bycia członkami forum.

cruger

Re: Usuwanie postów w tematach

Post autor: cruger » 09 kwie 2019, 22:56

viewtopic.php?f=49&t=2393
Dlaczego ten temat jest okrojony i nie spójny?
I na dodatek niedawno został odblokowany Przez GM Tornado dnia 9.4.2019r
A zablokował go ojciec założyciel Troku oraz dokonał stosownej korekty wpisu ,które zawierały cenne wskazówki techniczne. :oops: :oops:
Dodam że nie obrażały nikogo. :evil:

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Usuwanie postów w tematach

Post autor: Troku » 10 kwie 2019, 17:41

Posty zostały usunięte ponieważ ich treść sugerowanych napraw była niezgodna z zaleceniami producenta skrzyń. Nie można wprowadzać innych użytkowników w błąd, poza tym była reklama kolegi niejada wykonującego takie usługi a to jest niezgodne z regulaminem forum bo tylko autoryzowany serwis może reklamować swoje usługi
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

Awatar użytkownika
Toma
Stały bywalec
Posty: 1283
Rejestracja: 20 lis 2015, 9:37
Imię: Tomasz

Re: Usuwanie postów w tematach

Post autor: Toma » 10 kwie 2019, 20:53

Troku pisze:
10 kwie 2019, 17:41
Posty zostały usunięte ponieważ ich treść sugerowanych napraw była niezgodna z zaleceniami producenta skrzyń. Nie można wprowadzać innych użytkowników w błąd, poza tym była reklama kolegi niejada wykonującego takie usługi a to jest niezgodne z regulaminem forum bo tylko autoryzowany serwis może reklamować swoje usługi
Hmm
1. Reklama - OK, nie powinno się reklamować, ale to bardziej był opis. Może nie potrzebnie było info o tym, że może Niejad wykonać taką usługę.
2. Ale ale, Troku, producent mówi że to są skrzynie bezobsługowe i nie trzeba wymieniać oleju. A sam mówisz, aby wymieniać i nie wierzyć producentowi. Za co Ci są wdzięczni użytkownicy, Ci co posłuchali i wymieniają olej.
Więc jak to jest z tym zaleceniem producenta ? :)

P.S. Trochę odbiegnę trochę od tematu skrzyń w traktorkach. Obecnie producenci samochodów zalecają wymianę oleju w silniach co 30 tyś km i jak to się kończy, wszyscy wiemy. Podobnie jest z automatycznymi skrzyniami ... haha kto nie wymienia ten nie jedzie.

Także w dzisiejszych czasach producentom nie ma co do końca wierzyć. Polacy zawsze potrafili naprawić coś, co producent mówił, że się nie da, że nie wolno itd. A od ładnych kilku lat, widzę taki trend w Rosji.

Aaaa i jeszcze jedno, co obecnie robi i mówi B&S a my użytkownicy jak i Ty Troku mówisz o obecnych silnikach. Także producent wie swoje, a my wiemy swoje ;)

Tobie Troku należą się podziękowania za wiele, ale to naprawdę wiele cennych rad z których wyrosło pokolenie rozsądnych użytkowników. Choć też część użytkowników i tak będzie robić po swojemu. Tak żyliśmy kiedyś i tak żyjemy dzisiaj. Więc działajmy tak, aby było najlepiej i nie dajmy się wydymać korporacjom.

I dzięki informacjom od Troka, w tamtym roku wymieniałem olej w skrzyni odsysając go, a w tym, wykręcając skrzynię i wylewając stary (roczny) olej.
Dzięki takim czynnościom, mam nadzieję, moja skrzynia za to będzie długo jeździć w traktorku.

ODPOWIEDZ