Zmiana zasad korzystania z Forum

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zmiana zasad korzystania z Forum

Post autor: Troku » 10 mar 2015, 15:44

Witam Wszystkich, po kolejnych wybrykach stwierdziłem że nie ma co się patyczkować i czas by tematem się zająć poważnie.
Od dnia dzisiejszego pierwsze 5 postów jest zatwierdzane przez moderatorów, po tym użytkownicy otrzymują dostęp do forum.
Dostęp do czata jest przydzielany indywidualnie i zajmuję się tym ja, przyjdzie pewnie moment że zostanie ponownie otwarty dla wszystkich ale trochę wody jeszcze upłynie nim to się stanie.

Za utrudnienia serdecznie przepraszam wszystkich, licząc się z tym że to tylko okres przejściowy.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

marakesh
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2015, 22:54

Re: Zmiana zasad korzystania z Forum

Post autor: marakesh » 11 mar 2015, 9:19

Czy Pan aby nie cierpi na manię prześladowczą ? Zatwierdzanie postów, kontrola wypowiedzi. Co to forum będzie miało wspólnego w wolnością wypowiedzi. Nie każdy musi sie z każdym zgadzać, ale taka ingerencja na forum to z goła lekka przesada. Założyłem tutaj konto, bo mnie zachęcił kolega, ale widze pustki nic sie nie dzieje, a dyktatura wszechobecna.
Pozdrawiam, pewnie i tak skasujecie

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana zasad korzystania z Forum

Post autor: Kamilos » 11 mar 2015, 9:31

Wydaje mi się, że jeśli komuś zależy by przebywać na forum to taka drobna niedogodność mu nie przeszkodzi, a nam bardzo to pomaga, dlaczego to już jest wyżej opisane przez kolegę Troku. Jeśli przybyłbyś tutaj w dobrej wierze to byś takich rzeczy nie wypisywał. Gołym okiem widać, komu takie bariery przeszkadzają, tym którzy nie mają czystych intencji tylko chcą coś kombinować, i przed takimi osobami staramy się chronić to forum.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiana zasad korzystania z Forum

Post autor: Troku » 11 mar 2015, 9:38

Kolego marakesh posiadanie wielu kont przez użytkowników jest zabronione regulaminem więc otrzymujesz ostrzeżenie kolego Yogi vel marakesh
dla twojej informacji i dla innych - właśnie po to została wprowadzona aby wyłowić takich misiów jak ty.

Każdy jak widać ma prawo do wyrażenia własnej opinii
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

lapa16
Nowy użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2015, 19:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Zmiana zasad korzystania z Forum

Post autor: lapa16 » 11 mar 2015, 13:34

Cóż nie wzielo sie to z wizji Troka tylko nauczeni doświadczeniem Troku wprowadzil kroki zapobiegawcze aby uniknąć takich sytuacji.

Keram2504
Stały bywalec
Posty: 624
Rejestracja: 14 lut 2015, 21:19
Imię: Marek

Re: Zmiana zasad korzystania z Forum

Post autor: Keram2504 » 12 mar 2015, 21:34

Jak czytam treści tego typu to mam już wyrobione swoje zdanie na temat "Userów". Co tylko chcą zaistnieć w sieci bo w życiu realnym nie mogą się spełnić. Na nic tu jest honor i godność osobista. Ano dlatego że nie widać danego powiedzmy wymoczka a pisać to sobie można, wywyższając się ponad ogół. Samiec Alfa ?? wątpię taki to ma gdzieś takie smarkaczowate zagrywki spamerskie. Raczej stawiam na nieudacznika życiowego. Wykazać się? tylko przed kim? chyba przed samym sobą, podnieść własne ego? to nie modne już w sieci. Takich nie mogę nazwać nawet zadymiarzami. Nie dyskutuję z takowym "towarzystwem".
Wobec tego nie spodziewajcie się dyskusji w tym temacie z moim udziałem.

ODPOWIEDZ