Czat

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Czat

Post autor: Troku » 26 sty 2015, 17:06

Jest pytanie czy odpowiada wam czat po prawej stronie bo będzie to stosunkowo łatwe do wklejenia go tam a i treść forum nie zjedzie wtedy na dół... ???
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Czat

Post autor: Tornado » 26 sty 2015, 17:45

Powinno być dobrze, a jak nie to się poprawi.., aczkolwiek rozszerzenie strony forum nie byłoby błędem, a to , że strona "obniży się", to żaden problem-nawet wskazane przy dłuższej "pracy na stronie" :D
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Husqvarna
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 25 sty 2015, 2:08
Imię: Patryk
Lokalizacja: Podkarpacie - Krosno
Kontakt:

Re: Czat

Post autor: Husqvarna » 28 sty 2015, 0:13

forum można poszerzyć ale ,żeby nie przesadzić .... , warto też zastanowić się nad umiejscowieniem czatu na górze strony ,ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie które zostało już sprawdzone na paru forach. Pozdrawiam Husqvarna
Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
___________________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 31
Rejestracja: 20 sty 2015, 19:45
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czat

Post autor: admin » 31 sty 2015, 13:02

Bardzo beta beta beta wersja czatu jest na dole. Moje wyrazy współczucia dla tych, którzy zdecydują się z niej korzystać.

ODPOWIEDZ