Propozycje działów

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Toma
Stały bywalec
Posty: 1283
Rejestracja: 20 lis 2015, 9:37
Imię: Tomasz

Propozycje działów

Post autor: Toma » 21 lis 2016, 13:04

Ponieważ są działy o traktorkach, piłach , a brakuje osobnych działów "Wertykulatory" i "Aeratory" . W tych działach można by było prezentować porady dotyczące różnych sprzętów ( elektryczne, spalinowe, dołączane do traktorków itd ) oraz ich działanie. Ważne, aby były to działy osobne, gdyż zarówno wertykulator jak i aerator służą do czegoś innego, a wielokrotnie są mylone ze sobą i nie mówię tu o sprzęcie typu 2w1
Kolejny dział który może się przydać to : "Różne przypadki podczas koszenia, cięcia , zbierania liście/trawy , wertykulacji, aeracji, nawożenia ..... itd . Przykład chociażby Tornado podczas zbierania liści ....

janusz

Re: Propozycje działów

Post autor: janusz » 21 lis 2016, 15:39

Tu o pilarkach nie ma komu pisać ... dziwna nazwa forum ....

ARSA Stihl

Re: Propozycje działów

Post autor: ARSA Stihl » 21 lis 2016, 15:54

Ale narzekać na wszystko jest komu ;)

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Propozycje działów

Post autor: Troku » 21 lis 2016, 18:20

Janusz otóż zamiast negować napisz coś od siebie, druga sprawa jesteś w błędzie że nie ma kto pisać-jest paru userów co trochę się na tym znają więc dziwi mnie twoje sarkastyczne podejście do sprawy. Nie pomagasz a tylko wytykasz błędy - jesteś jak janek38 z innego forum
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

janusz

Re: Propozycje działów

Post autor: janusz » 22 lis 2016, 14:19

Krytyk jest zawsze potrzebny !!! Wielką sztuką jest samokrytyka . Tego brakuje niektórym na tym forum :D :D :D

ODPOWIEDZ