Pusty ekran po wysłaniu postu

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
wawax
Stały bywalec
Imię: Sławomir

Pusty ekran po wysłaniu postu

Post autor: wawax » 23 lut 2021, 17:09

Ostatnio często zdarza mi się, że widzę pusty ekran po wysłaniu postu. Pewnie jakiś błąd skryptu, bo normalnie powinno wracać do wątku. Zdaje się, że to dotyczy wielu użytkowników, bo w efekcie pojawiają się powielone posty. Czy da się coś z tym zrobić?

kosiarkowy
Stały bywalec
Imię: Grzegorz

Re: Pusty ekran po wysłaniu postu

Post autor: kosiarkowy » 07 kwie 2021, 10:13

Chciałem się podłączyć do tego.
ciekawe dlaczego wszystkie teleskopy poszukujące inteligentnych jednostek życia skierowane są w kosmos :idea: :?:

kosiarkowy
Stały bywalec

Post autor: kosiarkowy » 07 kwie 2021, 10:14

wawax pisze:
23 lut 2021, 17:09
Ostatnio często zdarza mi się, że widzę pusty ekran po wysłaniu postu. Pewnie jakiś błąd skryptu, bo normalnie powinno wracać do wątku. Zdaje się, że to dotyczy wielu użytkowników, bo w efekcie pojawiają się powielone posty. Czy da się coś z tym zrobić?

U mnie pojawia się błąd 500 przy dodawaniu postu z telefonu
ciekawe dlaczego wszystkie teleskopy poszukujące inteligentnych jednostek życia skierowane są w kosmos :idea: :?:

kosiarkowy
Stały bywalec

Post autor: kosiarkowy » 07 kwie 2021, 10:25

Czekałem chwilkę aby wygenerować dokladny komunikat.

Dokładnie tak to wygląda.

Screenshot_20210407-102139_Chrome.jpg

Jak klikam wróć z tego ekranu to czasami post już jest, a czasami trzeba wysłać go ponownie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ