marek417 - Tornado

Informacja o forum Pilarz.org, regulamin forum, pytania do administracji. Masz ciekawy pomysł jak sprawić by forum kwitło jak chwasty na polu? Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator

marek417 - Tornado

Post autor: Tornado » 11 cze 2020, 17:29

Wykonuję ten wpis i zakładam temat, gdyż jest to już kolejny user, który twierdzi, iż w ramach pracy na forum otrzymałem za darmo traktorek.. :cry:
Oto treść dzisiejszego meila od usera marek417, który wielokrotnie był banowany z forum za łamanie regulaminu. innym userem np. jesst user Rumcajs, który pod filmami z pracy traktorka zamieszczał identyczne wpisy..
Treść meila :

marek417@wp.pl marek417@wp.pl

do
mnie (więcej)

No tak Troku skrzynie w hondzie załatwił na amen to i koledze musiał się jakoś zrekompensować.
Traktorek załatwił.
Ja kupiłem za ciężko zarobione pieniądze cedrusa i przynajmniej debila z siebie na youtu.be nie robie😉
Kolesiostwo na forum pełną gębą jak w PIS-
ie. Rodem z PZPR

Temat zakładam po to, by osoby mające wątpliwości, tutaj wykonały swe wpisy, jak również nie było pseudo domysłów, lecz jasna/klarowna sytuacja znana wszystkim..
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Imię: Kamil

Re: marek417 - Tornado

Post autor: Kamilos » 11 cze 2020, 21:50

Nie bardzo wiem czemu ma służyć zakładanie takich tematów na forum, masz Tornado jakieś zatargi z kimś to powinieneś to rozwiązywać poza forum. Po co użytkownicy, którzy się tu rejestrują mają czytać takie wpisy ? Pomijam już fakt, że sam wysyłałeś do kolegi Marka zaczepne wiadomości kiedy nie wchodził na forum, także naprawdę przemyśl czy warto takie sprawy wyciągać na światło dzienne.

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator

Post autor: Tornado » 12 cze 2020, 11:49

Kamil.. z nikim nie mam zatargów.. Żadnych zaczepnych wiadomości nie wysyłałem. Natomiast umieszczanie na You Tube informacji o których pisałem wyżej np. przez usera Rumcajs idzie w tzw. "świat" i wytwarza negatywną opinię. To samo dzieje się na naszym forum poprzez wysyłanie inf. w tzw. pw. Nie mam nic do ukrycia więc jest ten temat i nie chcę opinii dot. słuszności jego założenia, ale wyjaśnienia zagadnienia, gdyż rozpowszechnianie fałszywych informacji podlega nawet pod KK.. Temat ma służyć temu, iż traktorek zakupiłem za własne pieniążki w systemie ratalnym i ta wiedza ma dotrzeć do osób, które rozpowszechniają w necie kłamstwa. Jeśli tego nie rozumiesz to już Twój problem..

Ps Jak byś zareagował gdybym na FB YT i w necie pisał, iż Twój snaper ukradłeś ????

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator

Post autor: Tornado » 14 cze 2020, 20:20

Proszę .. kolejny meil usera marek417

marek417@wp.pl marek417@wp.pl

do
mnie (więcej)

Żalisz się jak jakaś Cipa na forum.

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator

Post autor: Tornado » 14 cze 2020, 20:21

I co Kamil ?? To jest okey ??

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Imię: Kamil

Post autor: Kamilos » 14 cze 2020, 20:43

Wyraziłem swoje zdanie już na temat waszego sporu, załatwiajcie to poza forum. Nie znam waszej całej konwersacji od a do z więc nie będę się wypowiadać czy jest to ok czy nie. Żeby nie było, ja nie popieram takich obraźliwych komentarzy, które ktoś wypisuje na youtube, bo uważam to za przesadę by tak kogoś publicznie obrażać, natomiast forum nie jest miejscem do wyjaśniania takich spraw. Wierz mi lub nie, ale mało kogo na forum obchodzi tutaj czy dostałeś ten traktorek za darmo czy po okazyjnej cenie, to jest sprawa między Tobą a Trokiem, tak samo jak moja sprawa czy dostałem kosę Olka za darmo czy nie. Każdy się mógł zgłosić do testu i to zrobić, także daj już spokój,

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator

Post autor: Tornado » 14 cze 2020, 20:46

No okey .. zgadzam się z Tobą

ODPOWIEDZ