Fiskars Edge

Dział poświęcony narzędziom Fiskars

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Fiskars Edge

Post autor: Kamilos » 30 gru 2016, 20:19

Witam, ostatnio postanowiłem przetestować kolejny sprzęt fiskarsa. mianowicie noże Fiskars serii edge. :)
Pierwszy od góry to nóż szefa kuchni, długość 19cm, drugi to nóż typu deba długość 12cm, bardzo fajny i poręczny właściwie do wszystkiego, trzeci to nóż do pomidorów, warzyw z charakterystyczną piłką, długość 13cm.
Ostrza wykonane są z japońskiej stali nierdzewnej o twardości HRC 53, dodatkowo pokryte powłoką PTFE co zapobiega przywieraniu żywności do ostrza oraz zmniejsza tarcie podczas cięcia. rękojeść wykonana jest z tworzywa abs, bardzo lekkie i wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo.
Ogólnie rzecz biorąc noże nie najtańsze ale warte swojej ceny, ostre jak brzytwa i bardzo lekkie oraz łatwe w czyszczeniu dzięki powłoce ptfe.
Tyle z mojej strony, jeśli macie pytanie chętnie odpowiem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
irukard
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: 26 sty 2015, 9:02
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Łochowo k. Bydgoszczy
Kontakt:

Re: Fiskars Edge

Post autor: irukard » 10 sty 2017, 14:10

Czy Twoje noże także mają pofalowane ostrza? Tak jakby ktoś nieumiejętnie je hartował. Mój zestaw EDGE jest absolutnie przewygodny, ale jakość wykonania jest tragiczna.

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Fiskars Edge

Post autor: Kamilos » 10 sty 2017, 14:57

U mnie nic takiego nie występuje, ostrza nie są pofalowane, musiałeś trafić na jakąś wadliwą serię..
Odkąd wszedłem w ich posiadanie innych nie używam..
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

ODPOWIEDZ