Test Fiskarsa edycja 4

Dział poświęcony narzędziom Fiskars

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Test Fiskarsa edycja 4

Post autor: Troku » 09 paź 2016, 21:23

Witam
po trzech ostatnich edycjach w których użytkownicy forum testowali narzędzia i wywiązali się z tego czas na kolejną 4 edycję.

Po przemyśleniach w związku z materiałami przekazywanymi podczas poprzednich edycji trochę zmienimy zasady osób które chcą przystąpić do testów.
Tester w ramach nieodpłatnego przekazania urządzenia wybranego przez siebie zobowiązuje się do:
1. przekazania materiału filmowego w dobrej jakości dźwięku i obrazu, z naciskiem na jakość dźwięku w filmach administratorowi forum,
2. opisu w formie pisemnej ( mail lub plik tekstowy ) przekazany do administracji forum oraz wpis w założonym temacie na forum,
3. zdjęć przekazanych do administracji forum i zamieszczenie ich w temacie na forum,
4. wszystkie materiały przesłane przez testerów mogą być wykorzystywane przez firmę fiskars i forum pilarz.org
5. po zatwierdzeniu testu sprzęt przechodzi na własność testującego a w przypadku niespełnienia warunków testujący poprawia wyznaczone materiały bądź przesyła sprzęt na swój koszt do firmy Fiskars,

Wszystkie materiały trafiają do mnie, najlepiej jak to będą udostępnienia na dropbox bądź podobnych serwerach zdjęcia do wyboru najlepiej na maila, recenzje w plikach tekstowych mogą być w różnych formatach w mailu również.

Wszystkie materiały ja jako administrator przekazuję firmie Fiskars

Ważne

4 edycja i nabór do niej zacznę po zakończeniu trzeciej więc jak będę już wiedział że rozpoczynamy to napiszę oficjalne powiadomienie o rozpoczęciu zgłoszeń.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

elkrecik
Stały bywalec
Posty: 385
Rejestracja: 01 kwie 2015, 17:58
Imię: Krzysiek

Re: Test Fiskarsa edycja 4

Post autor: elkrecik » 10 paź 2016, 10:47

Witam, bardzo proszę o zapytanie Pani Elwiry kiedy w ofercie Fiskars Polska będą produkty ISOCore- naprawdę fajne rzeczy :D A tak w ogóle ciekawe kiedy oferta firmy będzie taka sama dla USA i Europy. W jueseju ciekawe rzeczy w Fiskarsie mają :D

ODPOWIEDZ