Traktorek - wyrzut boczny/tylny

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Traktorek - wyrzut boczny/tylny

Post autor: Tornado » 19 kwie 2020, 22:36

Kamilos pisze:
19 kwie 2020, 22:22
Proponuje wydzielić osobny temat panowie, bo ten jest o traktorkach snapper, a nie o wyższości wyrzutu tylnego nad bocznym..
Troku pisze:
19 kwie 2020, 21:14
Klient po prostu ma ochotę zbierać do kosza bo myślał że jak skosi to trawnik będzie piękny, to jest wada właśnie traktorków z bocznym wyrzutem. Do twoich potrzeb nadaje się idealnie.
Tornado pisze:
19 kwie 2020, 21:20
Troku pisze:
19 kwie 2020, 21:14
to jest wada właśnie traktorków z bocznym wyrzutem
Troku..., wpis w "10" masz u mnie piwko...
Kamilos pisze:
19 kwie 2020, 21:29
Troku pisze:
19 kwie 2020, 21:14
Klient po prostu ma ochotę zbierać do kosza bo myślał że jak skosi to trawnik będzie piękny, to jest wada właśnie traktorków z bocznym wyrzutem. Do twoich potrzeb nadaje się idealnie.
Każdy kupuje sprzęt dopasowany do swoich potrzeb, jak ktoś chce zbierać to kupuje z koszem, jak komuś się nie chce zbierać lub nie zależy mu na idealnej trawie kupuje z wyrzutem bocznym, teraz już nie ma takiej dużej różnicy w cenie jak kiedyś między wyrzutem bocznym a traktorkiem z koszem.
Troku pisze:
19 kwie 2020, 21:49
Jak widać nie każdy, pewnie chciał przyoszczędzić, kupił z bocznym wyrzutem i się zawiódł.
Kamilos pisze:
19 kwie 2020, 22:00
Może po prostu wymienił na nowszy, znam osobę. która miała wyrzut boczny i sprzedała by kupić nowszy również z wyrzutem bocznym, różne są powody..
Tornado pisze:
19 kwie 2020, 22:10
Mój sąsiad miał z wyrzutem bocznym..., gdy zobaczył mój model, wymienił na nowszy z wyrzutem tylnym...
aj, aj .. zapomniałem dodać że wymienił, ... ale na inną markę niż .snapper
Troku pisze:
19 kwie 2020, 22:19
Na nasze warunki i potrzeby wyrzut tylny się sprawdza, nie mieszkamy w stanach gdzie się kosi trawę codziennie czy co parę dni więc traktorki z wyrzutem bocznym są u nas tylko do powierzchni gdzie świadomie nie planujemy zbierać pokosu.
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

ODPOWIEDZ