Kosiarka Countax X-Series | Kawasaki FS541V

Moderator: Moderatorzy

Baton
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:29
Imię: Jerzy

Kosiarka Countax X-Series | Kawasaki FS541V

Post autor: Baton » 13 sty 2020, 21:54

Cześć wszystkim,
przymierzam się do zakupu traktorka-kosiarki i chciałem Was prosić o wyrażenie Waszych opinii na jego temat. Będzie to mój pierwszy kontakt z tego typu urządzeniem i nie chciałbym popełnić jakieś gafy- stąd mój post.
Potrzebuję sprzętu pewnego, gdyż w przyszłym sezonie oprócz swoich 25 arów będę miał do obrobienia kilkadziesiąt dodatkowych arów. Wybrałem tego typu kosiarkę ze względu na zerowy promień skrętu oraz możliwość mulczowania. Będę miał do koszenia tereny, na których muszę zebrać trawę i pomyślałem, że jak ją rozdrobnię to może uzyskam w miarę zbliżony wizualny jak w przypadku zbierania trawy. Powiedzcie mi proszę czy w dobrym kierunki idę nastawiając się na taką kosiarkę. Czy wymieniona oferta jest godna uwagi? Jak macie jakieś inne propozycje to bardzo chętnie wysłucham.
Kosiarka którą znalazłem to używana kosiarka Countax X-Series wyprodukowana w 2011 roku, mająca przebieg 140h. Silnik w tej kosiarce to Kawasaki FS541V. Całość mogę kupić za około 10 tys zł. Czy warto?
Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kosiarka Countax X-Series | Kawasaki FS541V

Post autor: Troku » 13 sty 2020, 21:56

Jasne że warto ale do zbierania to będziesz potrzebował jeszcze w zestawie przyczepki zbierającej ponieważ pokosu nie rozdrobni na tyle że będzie niewidoczny
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

ODPOWIEDZ