Hej

Witaj! Oto Twoja kawa i ciastko. Usiądź wygodnie i opowiedz nam o sobie.

Moderator: Moderatorzy

witek_77
Nowy użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:34
Imię: Adam

Hej

Post autor: witek_77 » 07 cze 2019, 17:28

Witam. Jako często natrafiający na wasze forum postanowiłem się zarejestrować. Jestem Adam z okolic Pszczyny. W garażu stoi Murray Select 40", chiński demon (kosa spalinowa) do skoszenia malin i objechania płotu i parę pierdołek jak husqvarna 257.

Działkę mam 50 arów, z czego na 30 arach mam posadzone maliny a na 20 arach dom. Wszystko koszone murrayem. Maliny idą w odstawkę na jakiś czas więc traktorek odsapnie póki pole nie odetchnie z 2 lata.

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Hej

Post autor: Troku » 07 cze 2019, 17:32

Witam i zapraszam, na naszym forum staramy się pomóc innym ale też jak masz doświadczenie to mam nadzieję że się nim podzielisz z innymi :-)
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

witek_77
Nowy użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:34
Imię: Adam

Re: Hej

Post autor: witek_77 » 07 cze 2019, 17:52

Oczywiście. Ja należę do ludzi którzy po rozwiązaniu problemu mówią o tym, a nie żerują na wiedzy innych nie dając nic w zamian. Nie jestem hmm laikiem w sprawach technicznych, aczkolwiek nie ma ludzi wszechwiedzących i zawsze dobrze jest podzielić się swoimi spostrzeżeniami i je skonsultować. Ja mogę chętnie pomóc w dziedzinie sieci komputerowych, systemu android, nawigacji GPS. Mechanika i majsterkowanie równie dobrze mi idzie. Tak jest jak się urodziło na wsi wśród traktorów i samochodów. W razie coś służę również pomocą gdyby ktoś miał skodę fabię z silnikiem 1.4 16V lub innymi z grupy VAG gdyż robiłem w nim kapitalny remont silnika.

ODPOWIEDZ