Jaka alernatywa dla stihl oraz husqvarna?

Moderator: Moderatorzy

RobertŁDZ
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2019, 18:26
Imię: Robert

Jaka alernatywa dla stihl oraz husqvarna?

Post autor: RobertŁDZ » 07 maja 2019, 23:58

Na wstępie: witam Panowie :)

Mam do Was prośbę, otóż poszukuję niezbyt drogiej ale wytrzymałej piły do drzew o obwodzie od 40 do 120-160.
Do tej pory pracowałem i pracuję na firmowych Stihl`ach ale powoli przechodzę na swoje i szukam jakiegoś sensownego zamiennika do pracy :)
Zarówno do wycinek i okrzesania jak i na górę do pielęgnacji (dwie różne piły), starałem się zaczerpnąć informacji i opinii w necie i sklepach takich jak oregon czy nac ale..no właśnie tutaj opinie są skrajnie różne, jedni polecają NACa inni Partnera jeszcze inni oleo-mac.
Póki co zawiesiłem oko na:
na górę: 58G950 (Graphite) , CST25-25AC (NAC)
na dół: CST52-4501AC (NAC), CST-45350 (NAC), GPS3-45AC (Garden Expert)
Ktoś, coś może doradzić, jakieś opinie o w/w pilarkach? :)

Niestety ze względu na koszty husaria i stihl odpadają póki co..

/Pozdrawiam

Woodhous
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 29 lip 2018, 10:33
Imię: Jarek

Re: Jaka alernatywa dla stihl oraz husqvarna?

Post autor: Woodhous » 08 maja 2019, 7:17

Witam! Jak zaczynasz pracę na swoim to lepiej zainwestuje w sprzęt markowy . Nie ten najdroższych ale jednak markowy. Takie powiedzenie tanio kupujesz dwa razy kupujesz. Czyli i tak w rezultacie wydasz więcej. Ja zaczynałem dawno w budowlance od tanich sprzętów i to była tragedia . Poza awariami sprzętu dochodzi jeszcze wydłużony czas pracy i nie dokończ zadowalający efekt końcowy wykonywania danej roboty. Wiem że na początku jest bardzo trudno ale przemyśl to sobie. Ja mam obecnie dwie pilarki spalinowe solo 643ip i oleo mac 370 i naprawioną elektryczną rebir . Pracuję jako cieśla budowlany.

ODPOWIEDZ