Echo Trak Park 220 HO kody komputera pokładowego

Pomoc w wyborze, problemy techniczne, dodatkowy osprzęt wszystko w jednym dziale

Moderator: Moderatorzy

T-rc
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2022, 19:36
Imię: Tomasz

Echo Trak Park 220 HO kody komputera pokładowego

Post autor: T-rc » 13 lut 2022, 22:29

Cześć, mam na imię Tomek i jestem nowy na forum, więc na wstępie chciałem się przywitać.
Niedawno kupiłem traktorek kosiarkę Echo Trak Park 220 HO i powoli zaczynam ją ogarniać, więc szukam informacji. Ściągnąłem już kilka manuali, ale w żadnym nie znalazłem dokładnego opisu kodów serwisowych i jakie możliwości ma wyświetlacz. Mam dokładnie taki licznik jak w filmie :

Z tego co znalazłem:
-Po lewej wyświetla czy jest włączony parking.
-Na środku po włączeniu zapłonu motogodziny i przechodzi na obroty.
-Po prawej wysokość na jaką aktualnie jest ustawiony deck.

Z tego co gdzieś mi się przewinęło podobno jest możliwość ustawienia inspekcji? Dodatkowo zauważyłem, że po włączeniu zapłonu mignie jakiś kod, chyba Cu 6 teraz nie pamiętam. Domyślam się, że może to być jakiś kod błędu? Jeżeli ktoś rozkminił ten komputerek, bardzo proszę o oświecenie mnie. Wiem już, że środkowy wyświetlacz przy niskim poziomie paliwa wyświetla FUEL :)
Druga sprawa, jeżeli ktoś ma manual odnośnie silnika, tzn. momenty dokręcania, schematy montażu itd. Jest to silnik HONDY GXV620 20KM, muszę go rozebrać i zweryfikować. Maszyna zaniedbana, ciśnienie na cylindrach nie powala i póki jeszcze chodzi wole posprawdzać o co biega. Na pewno jeszcze nie raz będę prosił o pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

arturo
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 16 gru 2018, 12:30
Imię: artur

Re: Echo Trak Park 220 HO kody komputera pokładowego

Post autor: arturo » 13 lut 2022, 23:28

Proszę bardzo.
CTX Tractor Manual 09 Honda a.pdf
shop-manul-gxv610-620-en-fr-de-es.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

T-rc
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2022, 19:36
Imię: Tomasz

Re: Echo Trak Park 220 HO kody komputera pokładowego

Post autor: T-rc » 14 lut 2022, 9:35

Super. Arturo bardzo dziękuję. Pozostała jeszcze kwestia kodów usterek serwisowych, oraz jak skasować inspekcję, ponieważ w instrukcji jest napisane: zgłosić się do autoryzowanego dealera 🤪 Ktoś coś?

arturo
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 16 gru 2018, 12:30
Imię: artur

Re: Echo Trak Park 220 HO kody komputera pokładowego

Post autor: arturo » 14 lut 2022, 12:16

Spróbuj tego.
Przy wyłączonej stacyjce wciśnij i trzymaj wciśnięty przycisk włączania noży tnących,włącz stacyjkę w pierwsze położenie nie odpalaj silnika,I czekaj do momentu aż błysną na chwilę przednie światła, wyłącz stacyjkę.
I to powinno skasować serwis oleju.

ODPOWIEDZ