Poszycie kosza

Pomoc w wyborze, problemy techniczne, dodatkowy osprzęt wszystko w jednym dziale

Moderator: Moderatorzy

pepper20
Nowy użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2016, 21:09
Imię: Michał

Poszycie kosza

Post autor: pepper20 » 26 kwie 2021, 22:12

Witam.
Potrzebuję naprawić poszycie kosza. Miejsce łączenia materiału ze spodem. Nowa lamówka. Pytanie gdzie i jak to zrobić?

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Poszycie kosza

Post autor: Tornado » 27 kwie 2021, 6:39

Żaden serwis Ci takiej usługi nie wykona z uwagi braku możliwości technicznych. Wydawałoby się, że pozostaje zakup nowego kosza lub jego poszycia na konstrukcję. No, ale problem w tym, że te traktorki od dawna wyszły z produkcji. Dopasowanie z innego modelu może jest realne, ale znowu.., skąd wziąć/gdzie takowe zakupić... Sam miałem kiedyś podobny problem.. Rozebrałem konstrukcję kosza /jest skręcana/ , oddzielając poszycie od ramy. Udałem się do tapicera, który mając ciężkie maszyny szwalnicze dokonał naprawy. Szukaj więc dobrego tapicera/złota rączka lub jakiegoś rymarza..
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

pepper20
Nowy użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2016, 21:09
Imię: Michał

Re: Poszycie kosza

Post autor: pepper20 » 28 kwie 2021, 11:00

Kosz oczywiście rozebrany. Wszystkie elementy oczyszczone i pomalowane. Chodziło mi dokładnie o kogoś kto posiada maszynę która połączy poszycie ze spodem. Teraz już wiem gdzie szukać. Dzięki za pomoc

Paul
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, 18:51
Imię: Paweł

Re: Poszycie kosza

Post autor: Paul » 12 maja 2021, 18:27

Można takie materiał kupić na metry ? i Samemu uszyć i założyć na ramę ? Wie ktoś gdzie to sprzedają ?

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Poszycie kosza

Post autor: Tornado » 12 maja 2021, 20:57

Szukaj stosownych siatek lub "rzadkich" dużych worków jutowych...
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

ODPOWIEDZ