Manual do traktorka Viking MT 585?

Pomoc w wyborze, problemy techniczne, dodatkowy osprzęt wszystko w jednym dziale

Moderator: Moderatorzy

Kriztower
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 paź 2019, 21:58
Imię: Krzysztof

Manual do traktorka Viking MT 585?

Post autor: Kriztower » 13 paź 2019, 19:24

Witam wszystkich,
Czy ktoś posiada elektroniczna wersję manuala (instrukcja obsługi, wykaz części zamiennych, rysunki, cokolwiek!) do traktorka Viking MT 585?

Przeszukałem cały internet 2 razy i nic, dosłownie NIC, nie zlalazlem.

Awatar użytkownika
bogdan1115
Stały bywalec
Posty: 437
Rejestracja: 02 mar 2016, 22:37
Imię: Bogdan

Re: Manual do traktorka Viking MT 585?

Post autor: bogdan1115 » 14 paź 2019, 12:45

Nawet po wpisaniu: viking mt 585 manual???
Pozdrawiam
Bogdan
AJ 102

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Manual do traktorka Viking MT 585?

Post autor: Troku » 15 paź 2019, 22:44

To jest traktor ze stajni GGP więc zgłoś się do lokalnego dealera Stigi by tobie udostępnił.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Manual do traktorka Viking MT 585?

Post autor: Tornado » 16 paź 2019, 7:21

Tak jak pisze kolega Troku.. Natomiast do bieżącej obsługi i eksploatacji traktorka, najlepszym "manualem" jest właśnie to forum - oczywiście poza numerami katalogowymi części. Masz problem ? Zakładaj temat, a postaramy się pomóc...
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Kriztower
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 paź 2019, 21:58
Imię: Krzysztof

Re: Manual do traktorka Viking MT 585?

Post autor: Kriztower » 21 paź 2019, 18:38

bogdan1115 pisze:
14 paź 2019, 12:45
Nawet po wpisaniu: viking mt 585 manual???
Nawet. Masakra jakaś. Znajduje tylko jakaś ogólna instrukcje z kilkunastu językach żeby nie wkladac palców od kosisko bo można mieć problem z zamówieniem 5 piw w głośnym barze.
Tornado pisze:
16 paź 2019, 7:21
Tak jak pisze kolega Troku.. Natomiast do bieżącej obsługi i eksploatacji traktorka, najlepszym "manualem" jest właśnie to forum - oczywiście poza numerami katalogowymi części. Masz problem ? Zakładaj temat, a postaramy się pomóc...
Dzięki, ale z drugiej strony jestem mega początkujący i trochę wstyd zakładać temat jak wymienić pasek jazdy (bo mi się zerwał kilka dni temu), bo to pewnie każdy z Was robi z zamkniętymi oczyma, a ja go wymieniłem zdejmując cała górę, bez zdejmowania kosiska. Cała operacja 5h więc raczej słabo i nie chciałbym zasmiecac forum moimi "problemami" i najpierw chciałbym przeczytać właśnie manuala żeby móc z Wami dyskutować na jakimkolwiek poziomie.

Kriztower
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 paź 2019, 21:58
Imię: Krzysztof

Re: Manual do traktorka Viking MT 585?

Post autor: Kriztower » 21 paź 2019, 18:39

bogdan1115 pisze:
14 paź 2019, 12:45
Nawet po wpisaniu: viking mt 585 manual???
Nawet. Masakra jakaś. Znajduje tylko jakaś ogólna instrukcje z kilkunastu językach żeby nie wkladac palców od kosisko bo można mieć problem z zamówieniem 5 piw w głośnym barze.
Tornado pisze:
16 paź 2019, 7:21
Tak jak pisze kolega Troku.. Natomiast do bieżącej obsługi i eksploatacji traktorka, najlepszym "manualem" jest właśnie to forum - oczywiście poza numerami katalogowymi części. Masz problem ? Zakładaj temat, a postaramy się pomóc...
Dzięki, ale z drugiej strony jestem mega początkujący i trochę wstyd zakładać temat jak wymienić pasek jazdy (bo mi się zerwał kilka dni temu), bo to pewnie każdy z Was robi z zamkniętymi oczyma, a ja go wymieniłem zdejmując cała górę, bez zdejmowania kosiska. Cała operacja 5h więc raczej słabo i nie chciałbym zasmiecac forum moimi "problemami" i najpierw chciałbym przeczytać właśnie manuala żeby móc z Wami dyskutować na jakimkolwiek poziomie.
Troku pisze:
15 paź 2019, 22:44
To jest traktor ze stajni GGP więc zgłoś się do lokalnego dealera Stigi by tobie udostępnił.
Dzięki, spróbuję.

ODPOWIEDZ