Elektryka GGP TCS122 prośba o pomoc

Pomoc w wyborze, problemy techniczne, dodatkowy osprzęt wszystko w jednym dziale

Moderator: Moderatorzy

Xeon
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 09 lis 2018, 15:13
Imię: Mariusz

Elektryka GGP TCS122 prośba o pomoc

Post autor: Xeon » 16 lis 2018, 13:08

Panowie potrzebuje albo schemat albo czyjąś pomoc kto ma taką samą elektryke jak ja .
Po ciężkich pracach udało mi się uruchomić wszystkie czujniki poza
Napelnienie kosza
Kontrolka załączonych noży.
Bardzo mi na tym zależy....
Mam dwie pary w wolnych przewodow które mają coś z tym wspólnego oraz jedna parę przewodow ucietych nie mogę dojść do czego to ma być...

Pierwsze zdjęcie ścięte dwa przewody pomarańczowy i czarny takie same jak do włączania noży tylko u mnie ktoś już coś majstrowal i mam zasilanie do noży podpięte cały czas .
Drugie zdjęcie powinien być jakiś czujnik ale nie wiem gdzie jak nie ma zwory swieci kontrolka załączonych noży i zaczyna działać czujnik napelnienie kosza .
Trzecie zdjęcie dwie wolne wtyczki pojawia się na nich potencjał ja zaswieca się kontrolka noży i zawierając ja załącza się przekaźnik..

Popatrzcie gdzie macie podłączone to u siebie będę wdzięczny za pomoc

Naprawdę nikomu nie chce się popatrzectyle osób posiada taka elektryke u siebie i nic .....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Uli
Stały bywalec
Posty: 1444
Rejestracja: 29 wrz 2016, 20:42
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kobylany Mazowieckie

Re: Elektryka GGP TCS122 prośba o pomoc

Post autor: Uli » 13 kwie 2019, 11:29

Hej
Widzę że masz problem kolego, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc, elektryk ze mnie jak z koziej ...... a traktorek mam z wyrzutem bocznym i tylko 3xczujnik, mogę jedynie wykaz części Tobie wstawić i jakiś tam skromny niby schemat. Nic więcej nie mogę w temacie znaleźć, szukasz widzę pomocy na różnych forach i cisza. Czy nikt naprawde nie jest w stanie pomóc koledze????
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś. :D

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Elektryka GGP TCS122 prośba o pomoc

Post autor: Tornado » 13 kwie 2019, 11:39

Kolego, traktorki GGP to wiele różnych marek , pokazałeś 3 zdjęcia które mało wnoszą do tematu. Powiem tak, skoro to jest GGP to załączanie noży/kosiska znajduje się raczej poprzez dźwignię.. Czujnik odpowiedzialny za sygnalizowanie załączonego kosiska znajduje się przy stopce tej dźwigni, pod karoserią/obudową traktorka. Z zewnątrz n, go nie zobaczysz..Aby się tam dostać i zobaczyć go , musisz zdemontować tylną ściankę traktorka. Co do czujnika napełnienia kosza, to jest on właśnie na tej ściance , lecz z tyłu tzn. od strony skrzyni. Teraz tak, bo nie bardzo rozumiem..ucięte kabelki, ale gdzie... na wiązce gdzieś od strony silnika tj. daleko od tych czujników? Jeśli tak, to ...tylko schemat elektryki lub fotki od kogoś kto ma taki model..
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

ODPOWIEDZ