TUFF torq K55

Dział poświęcony skrzyniom hydrostatycznym, budowa, opis działania, wymiana oleju, naprawy bieżące i główne.

Moderator: Moderatorzy

dodeks
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2016, 10:46
Imię: Dominik

TUFF torq K55

Post autor: dodeks » 14 paź 2016, 14:35

Witam! Ja z prośbą o pomoc która dotyczy w/w skrzyni. Oczywiście muszę zaznaczyć że skrzynia była rozbierana przez nn sprawcę, który nie mogąc zdjagnozować przyczyny bardzo słabej jazdy rozwiercił filtr ( dziwny jakiś w instrukcji filtr jest obustronnie otwarty a tu nie?). Wracając do tematu rozebrałem całą skrzynię i zasadniczo nie znalazłem ewidentnej przyczyny (myślałem że jakąś mechaniczną usterkę zlokalizuję),oprócz lekko porysowanych bieżni od silnika i pompy (tych mosiężnych) i braku podkładek w tłoczkach pompy i silnika razem 10 szt nazwa PUMP PISTON WASHER? poniżej załączniki do obejrzenia. Z góry bardzo dziękuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dodeks
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2016, 10:46
Imię: Dominik

Re: TUFF torq K55

Post autor: dodeks » 07 lis 2016, 21:41

Witam! Poskładałem skrzynię,podkładki mosiężne i głowice przeszlifowane, podkładki o których pisałem były ale głęboko w tłoczkach ( nie chciały wypaść nawet).?! Jest jeden problem niestety dalej nie jeździ cholera. Włączam jazdę i zero reakcji,jeszcze się zastanawiam czy szlifierz jakoś krzywo nie przeszlifował tych bieżni...kurna żeby chociaż drgnęło koło a tu nic. :evil:

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TUFF torq K55

Post autor: Troku » 07 lis 2016, 21:45

Te dwie podkładki które pokazałeś na zdjęciu się nie szlifuje tylko wymienia,
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

dodeks
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2016, 10:46
Imię: Dominik

Re: TUFF torq K55

Post autor: dodeks » 07 lis 2016, 22:42

Dzięki za podpowiedż! Czyli jak ewentualnie wymienie to jest szansa żeby coś ruszyło? Nadmienie że dałem tokarzowi komplet razem z głowicami żeby szlifnąć...?! No ewentualnie będzie trzeba jakąś używkę zaadoptować sprawną. ps. a takie podkładeczki to ew. ile kosztują?

ODPOWIEDZ