Nowy nabytek ms 231

Moderator: Moderatorzy

ARSA Stihl

Nowy nabytek ms 231

Post autor: ARSA Stihl » 30 lis 2016, 21:57

Witam, w dniu wczorajszym dotarła do mnie owa pilarka. Została zakupiona u Pana Pawła (PAJM). Niestety chwilowo nie mogę wyrazić o niej opinii ponieważ nawet nie miałem okazji jej użytkować. Na pierwszy rzut oka strasznie plastikowa. Lecz po próbie namacalnej okazało się, że plastik jest dość przyjemny i wygląda na solidny. Martwi mnie jedynie kabłąk, jest mniej solidny niż w poprzedniej wersji. Pilarka w stosunku do modelu 023 różni się diametralnie i oprócz typoszeregu nie ma z nią nic wspólnego. Owe urządzenie uzbrojone jest w zestaw tnący od długości 35cm oraz łańcuch o podziałce 0.325. Byłem dość sceptycznie nastawiony do tego zakupu zrażony wcześniejszymi doświadczeniami z modelem ms 181, który dla mnie jest kompletną porażką. Pierwsze odpalenie i już mi się spodobała ! Ma odziwo charakterystyczny dźwięk Stihl, o co się trochę martwiłem. Przełącznik wielofunkcyjny działa dokładniej. Łatwiej jest wyczuć poszczególne pozycje w porównaniu ze starszymi modelami. Narazie to tyle mojej pseudo recenzji. Reszta ukaże się gdy przejdzie chrzest bojowy :) Niestety tylko jedno zdjęcie dzisiaj bo światło nie nadaje się już do zrobienia ładnego zdjęcia :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ