Projektor laserowy.

Moderator: Moderatorzy

Keram2504
Stały bywalec
Posty: 624
Rejestracja: 14 lut 2015, 21:19
Imię: Marek

Projektor laserowy.

Post autor: Keram2504 » 13 gru 2017, 23:49

Święta tuż tuż. Pora już dekorować swe obejścia. Jako że jestem już leniwy w rozciąganiu łańcuchów ze świecidełkami to postanowiłem w tym roku zakupić projektor laserowy aby na ścianie mej chatki coś tam błyskało.
Po przeglądnięciu neta mam totalny mętlik w głowie. Jedne tanie, drugie droższe, inne słabiej, drugie mocniej walą laserem, następne ogarniają wielki areał. Zdegustowany już jestem "badaniem" rynku.
Może macie jakieś doświadczenie w tej materii i podzielicie się swymi doświadczeniami w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Projektor laserowy.

Post autor: Troku » 16 gru 2017, 16:11

Nigdy nie dekorowałem w ten sposób domu bo zawsze mi się najzwyczajniej nie chciało. Może i ładnie wygląda ale ja sądzę że święta są po to by się spotkać z bliskimi a nie pokazywać na zewnątrz wspaniałej dekoracji. Ledwie choinkę ubiorę i mam już dość :-)
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Projektor laserowy.

Post autor: Tornado » 16 gru 2017, 18:26

Masz Lew rację, ale z drugiej strony, trochę tych "świecidełek" też być musi, aby poczuć stosowną atmosferę... ;)
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Keram2504
Stały bywalec
Posty: 624
Rejestracja: 14 lut 2015, 21:19
Imię: Marek

Re: Projektor laserowy.

Post autor: Keram2504 » 16 gru 2017, 21:34

Nie zawsze wieszałem świecidełka na zewnątrz ale wszyscy sąsiedzi wieszają to nie chcąc być w tyle też mam zamiar w tym roku cosik zmajstrować. Chcę iść po najmniejszej linii oporu i planuję zamiar to ustrojstwo zamontować.
Przeglądając recenzje na You Tube to widzę że są lepsze i gorsze. Jedne dają wyraźne i mocne światło a inne ledwie świecą. Dane o obszarze świecenia są z lekka przesadzone.

ODPOWIEDZ