Jaki osprzęt do traktorka można jednocześnie podczepić

Moderator: Moderatorzy

Bagi
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2016, 13:08

Jaki osprzęt do traktorka można jednocześnie podczepić

Post autor: Bagi » 07 mar 2016, 17:42

Mieszkam w południowo-wschodniej Polsce. Jestem właścicielem działki 1,20ha. Dotychczas do koszenia używałem traktorka Husqvarna, który w br. zamieniłem na Craftsmana T3200 z silnikiem Briggsa 724cc 22hp.
Mam takie trochę naiwne a zarazem nietypowe pytanie czy ktoś z Państwa próbował podłączyć do traktorka podobnej mocy jednocześnie trzy urządzenia do pielęgnacji trawnika jak na przykład: Wertykulator gwiazdkowy, skaryfikator i zbieracz do trawy (wszystkie urządzenia o szerokości roboczej ok 100cm).
Chodzi mi o to aby nie obciążyć zbytnio silnika i jednocześnie skrócić sobie w moim przypadku czas wiosennych zabiegów z około 10 do 3 godzin.
Z góry dziękuję za zainteresowanie tym tematem i życzliwe potraktowanie moich dylematów.

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jaki osprzęt do traktorka można jednocześnie podczepić

Post autor: Troku » 07 mar 2016, 17:48

Jak dla mnie jak da rady to skaryfikator i przyczepkę można jednocześnie podczepić bez uszczerbku dla maszyny.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaki osprzęt do traktorka można jednocześnie podczepić

Post autor: Kamilos » 08 mar 2016, 20:44

Dwie maszyny możesz podłączyć, ale musisz się liczyć z tym, że trudniej będzie manewrować takim zestawem wokół drzew czy innych przeszkód.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

ODPOWIEDZ