Castel Garden Twin Cut 92/13 HP

Moderator: Moderatorzy

guud
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2022, 11:23

Castel Garden Twin Cut 92/13 HP

Post autor: guud » 29 maja 2022, 12:07

Witam kupiłem używany Castel Garden Twin Cut 92/13 silnik Brigsa , skrzynia manualna 6 , zdecydowałem się na niego ponieważ posiada agregat dwu nożowy / 92 cm / całkowicie ocynkowany zero korozji ,
Zrobiłem nim już dwa koszenia po 3000 m
Stan kosiarki dobry + , jedyne mankamenty to;
- zapocenie / bez wyraznego wycieku / skrzyni biegów w okolicach bocznych / daje foto / ,gdzie sprawdza się poziom oleju w skrzyni , jaki olej ,jaka ilość
-zużyte / wyrobione , ramię lata , góra / dół w obie strony u podstawy przy mocowaniu / ruchome ramię koła pasowego ,o dziwo łożysko koła pasowego jak nowe / foto / ,
-problemy z rozrusznikiem , nie jednokrotnie mimo dobrego / NOWY akumlator 12/20Ah / próbie uruchomienia rozrusznik - PYKA innym razem wcale nie kręci , czasami odpala normalnie , na krótko zawsze , domyśliłem się że przyczyna może tkwić w kontaktowaniu , wszystkie dostępne kontakty posprawdzałem i oczyściłem ,zero poprawy , mam na celowniku stacyjkę może to tam tkwi problem , chyba że sam rozrusznik jest problemem,
Kosiarka ma dwa noże bezkolizyjne , PRAWE / patrząc do przodu z góry , kręci się w lewo , natomiast lewy nóż kręci się w prawo, proszę o info w którą stronę odkręca się poszczególne noże .
Silnik B&S 13 HP / bez jakiegokolwiek pocenia i wycieku , pracuje równo /co jaki czas mam wymieniać olej , nie wiem jaki tam jest zalany , zamierzam go zalewać 10w/40 , może inna sugestia .
Dzieki za uwagę ,jestem tu nowy

guud
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2022, 11:23

Re: Castel Garden Twin Cut 92/13 HP

Post autor: guud » 29 maja 2022, 12:32

dodaje foto
IMG20220510100748.jpg
IMG20220504144748.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ