Kupno traktora (Północno-wschodnia Polska)

Moderator: Moderatorzy

plejus
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2020, 8:44
Imię: Artur

Kupno traktora (Północno-wschodnia Polska)

Post autor: plejus » 27 lip 2020, 15:45

Witam, mam świeżo posiany trawnik na działce 20ar z czego 15ar to trawa, przejrzałem forum i najbardziej zbliżone wymagania które stawiane są w tym poście, jednak kilka rzeczy się różni

viewtopic.php?f=36&t=4112

Widząc wiele tematów i postów na forum również starszym oraz biorąc pod uwagę to że producenci ciągle wypuszczają nowe modele również chcę zapytać was o radę:

- nowy czy używany (skłaniam się ku używce ale kilka osób przestrzega przed gratami?)
- traktor z koszem
- możliwość podpięcia przyczepki oraz pługu śnieżnego ponieważ mam długi podjazd (mile widziane oferty z całym zestawem)
- kwota za całość: do 10 tys, oczywiście jeśli da radę kupić używkę np za 6 tys ze wszystkim to rozważę to chętniej ale widząc po wpisach i ofertach to chyba nie znajdę produktu ze średniej półki w tej cenie

Nie mam wybranych żadnych konkretnych modeli. Nie znam również żadnych sprawdzonych dealerów w okolicy (teren pomiędzy Olsztynem, Warszawą i Bydgoszczą)

Być Może ktoś z forum ma na sprzedaż maszynę spełniającą wymagania?

plejus
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2020, 8:44
Imię: Artur

Re: Kupno traktora (Północno-wschodnia Polska)

Post autor: plejus » 03 sie 2020, 16:52

https://www.olx.pl/oferta/traktorek-kos ... 962db75b44

ktoś może się wypowiedzieć na temat tego traktorka lub sprzedawcy?

Kasper
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:01
Imię: Rafał

Re: Kupno traktora (Północno-wschodnia Polska)

Post autor: Kasper » 03 sie 2020, 17:03

Cześć mam podobny problem znaczy się rozterki przed zakupem co do tego ogłoszenia ciekawa opcja ale zadzwoń do gościa i dopytaj bo to że ma wystawiony z pługiem nie znaczy że on jest w cenie.

ralfs269
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 29 kwie 2018, 21:58
Imię: Rafał

Re: Kupno traktora (Północno-wschodnia Polska)

Post autor: ralfs269 » 24 sie 2020, 17:05

Polska północno wschodnia wiec polecam swój traktorek. Dzisiaj wystawiłem w dziale sprzedam. Bardzo zadowolony jestem z niego i wiele razy polecałem te traktorki.
https://www.olx.pl/oferta/traktorek-kos ... GeuYw.html

ODPOWIEDZ