Traktorek - budżet 5000 zł.

Moderator: Moderatorzy

kuzniar48
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:06
Imię: Szymon

Traktorek - budżet 5000 zł.

Post autor: kuzniar48 » 10 kwie 2019, 10:57

Witam, przymierzam się do kupna traktorka. Mam około 3000-2500 m2 do koszenia, teren lekko pochyły i oczywiście nie jest tak "gładki" jak boisko do piłki nożnej ;). Z tego co się zorientowałem już potrzebuję traktorka z nieco większym silnikiem i pompą oleju.
Znalazłem niedaleko siebie ofertę https://www.olx.pl/oferta/traktorek-do- ... zp61w.html , zdaję sobie dobrze z tego sprawę, że to używka i mogę się nadziać ale też nie muszę. Pytanie moje brzmi, co to dokładnie za firma Brill (szukam w "internetach" ale zbyt wiele nie piszą, albo ja taki słaby Sherlock Holmes ;)), w jakich latach trwała produkcja tego modelu Duo Cut? Facet opisał, że ma 112 cm szerokości ale wyszukuje mi tylko 102 i 122, więc po zdjęciach strzelam, że to będzie 122 cm. I jaka jest powszechna opinia tych silników Vanguard 18hp? Ogólnie nie mogę znaleźć innego takiego traktorka Brill Duo Cut 122cm-18hp, czy to może był wstawiany nowy silnik? Skrzynia hydrostatyczna, ale jaka dokładnie to jeszcze nie wiem. Więcej o pochodzeniu i innych rzeczach dowiem się w sobotę, bo jestem umówiony na oględziny. Tylko za w czasu chciałbym się dowiedzieć nieco o producencie i tych innych rzeczach co wcześniej wymieniłem ;)

Marek

Re: Traktorek - budżet 5000 zł.

Post autor: Marek » 11 kwie 2019, 22:41

Z wyglądu jest to to samo co castel garden.
Sprawdz jakiej produkcji jest skrzynia ,silnik dobry kol.Niejad z forum takiego ujeżdża w alko concord.
Pług klasa bardzo fajny.

ODPOWIEDZ