Problem z silnikiem hondy gxv530

Moderator: Moderatorzy

Majek82
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2018, 17:24
Imię: Jakub
Lokalizacja: Puławy

Problem z silnikiem hondy gxv530

Post autor: Majek82 » 10 wrz 2018, 15:47

Witam.Zakupiłem traktorek Countax c600h z silnikiem hondy gxv530.Traktorek zakupiony z falującymi obrotami.(problem szczególnie na zimnym silniku po wyłączeniu ssania) Myślałem że zakończy się na czyszczeniu gaźnika ale niestety.Na tyle na ile umię doszedłem do wniosku że jeden cylinder dostaje za mało paliwa.Traktorek pracuje równo po lekkim dodaniu ssania, bądź po przysłonięciu ręką gaźnika czyli zmniejszeniu powietrza.Obroty się wtedy stabilizują.Gaźnik oddawany do serwisu hondy na czyszczenie, ale niestety nie pomogło.Świece suche i jasne.Teraz czekam na używany drugi na podmianę...ale zastanawia mnie jeszcze kwestia cewek zapłonowych ponieważ ktoś przy jednej grzebał .Podejrzewam że przedłużył kabel WN ponieważ obie cewki są jednakowe.Tzn na prawą stronę założona jest lewa bądź odwrotnie. I tu mam prośbę do zacnego grona😁 czy ktoś na podstawie zdjęcia może mi powiedzieć czy mam pbydwie cewki lewe czy prawe??? Wszelkie sugestie i porady bardzo mile widziane.Za wszystkie podpowiedzi z góry wlk.dzięki.Pozdrawiam Wszystkich.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dbx
Stały bywalec
Posty: 165
Rejestracja: 22 lip 2018, 11:07

Re: Problem z silnikiem hondy gxv530

Post autor: dbx » 10 wrz 2018, 17:48

Napisz, czy wiadomo co było przyczyną nierównych obrotów ?

Awatar użytkownika
Toma
Stały bywalec
Posty: 1283
Rejestracja: 20 lis 2015, 9:37
Imię: Tomasz

Re: Problem z silnikiem hondy gxv530

Post autor: Toma » 13 wrz 2018, 18:29

Może nie na temat, ale widzę że ten Countax był na szybko odnawiany. O fuuu..
Więc jak był tak , byle jak malowany, to kto wie co się działo z silnikiem

jerzyk
Stały bywalec
Posty: 1734
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:56
Lokalizacja: Kowary

Re: Problem z silnikiem hondy gxv530

Post autor: jerzyk » 13 wrz 2018, 20:25

obie cewki są prawidłowo założone pytanie na której cewce masz kroplę lakieru powinna być na cewce po stronie rozrusznika
mieszalnia lakierów samochodowych
tel.506-606-029

ODPOWIEDZ