Robot koszący WORX Landroid WR110MI WR104SI

Wymiana doświadczeń

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Robot koszący WORX Landroid WR110MI WR104SI

Post autor: Troku » 03 cze 2017, 15:07

Przedstawiam robota koszącego Worx Landroid
Każdy posiadacz trawnika biega z kosiarką co tydzień i kosi ale przychodzi taki moment że się nie chce i wtedy do pracy powinien wkroczyć robot koszący
worx landroid wr104si wr110mi 1.jpg
worx landroid wr104si wr110mi 2.jpg
worx landroid wr104si wr110mi 3.jpg
worx landroid wr104si wr110mi 4.jpg
worx landroid wr104si wr110mi 5.jpg
worx landroid wr104si wr110mi 6.jpg
worx landroid wr104si wr110mi 7.jpg


Kosiarka automatyczna Worx Landroid S500 to najmniejszy model dostępny w naszej ofercie. Bez problemu poradzi sobie z pielęgnacją trawnika o wielkości 500m². Mimo, że jest to najmniejszy model z rodziny robotów koszących Worx Landroid posiada on wiele innowacyjnych cech dzięki, którym staje się liderem w swojej klasie.

Jedną z cech, która wyróżnia model S500, jest przesuniecie traczy tnącej w prawą stronę maszyny dzięki czemu kosiarka wykasza trawę daleko za przewodem ograniczającym co ogranicza ilość prac wykończeniowych związanych z koszeniem brzegów trawnika, tam gdzie sąsiaduje on z wysoką przeszkodą. Dodatkowo dla wydłużenia żywotności noży tarcza na której są zamontowane obraca się w lewą i prawa stronę, równo tępiąc noże.
Kosiarka automatyczna Landroid S500 posiada także, ażurową stację dokującą, a sama maszyna ładowana jest od boku co w znacznym stopniu zmniejsza powierzchnię ładowarki i zapobiega jej zarastaniu trawą. 

S500 nie posiada wyświetlacza, wszelkie ustawienia maszyny zawarte są w aplikacji dostępnej na smartfony. Kosiarka automatyczna Worx łączy się z telefonem za pomocą WiFi.
 
Kosiarki automatyczne Worx Landroid posiadają standardowo 2 lata gwarancji, po zarejestrowaniu maszyny na stronie http://www.worxlandroid.com/pl, w ciągu 7 dni od daty zakupu, klient otrzymuje trzeci rok gwarancji gratis.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

ODPOWIEDZ