Filtry paliwa do traktorka

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
retronix
Stały bywalec
Posty: 1003
Rejestracja: 04 lut 2015, 20:00
Imię: Romek

Filtry paliwa do traktorka

Post autor: retronix » 15 gru 2016, 15:00

Dzisiaj przyszły mi filtry z Chin, zapłaciłem 1,80$ z wysyłka za 10 sztuk, co myślicie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Filtry paliwa do traktorka

Post autor: Kamilos » 16 gru 2016, 11:47

Śmieszne pieniądze, jeśli chodzi jednak o części eksploatacyjne typu filtr paliwa to ja wolę raz na dwa lata kupić oryginał briggsa za 20zł, bo mam pewność co do jakości.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
retronix
Stały bywalec
Posty: 1003
Rejestracja: 04 lut 2015, 20:00
Imię: Romek

Re: Filtry paliwa do traktorka

Post autor: retronix » 16 gru 2016, 14:03

czasem myślę, że skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. To tylko filtr, pewne jak robią z logo briggs, kosztuje pięć razy tyle. Trochę się wyleczyłem z niektórych oryginałów jak dowiedziałem się z jakiej fabryki pochodzą, jak z pierścieniami, ta sama firma robi dla husqvarny i płaci się 40 zł a tak są po 10 zł.

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Filtry paliwa do traktorka

Post autor: Kamilos » 16 gru 2016, 16:00

Ja też się wyleczyłem z oryginału i w tej chwili nie stosuje oryginałów briggsa tylko dobrej jakości zamienniki. Natomiast filtr paliwa mam zamiennik ale wygląda identycznie jak briggsa, te z allliexpress nieco się różnią od tego co ja stosuje więc kupuje w polsce bo już są przeze mnie sprawdzone, chyba że trafi się taki jak mam w dobrej cenie to też się może skuszę.. Ja dodatkowo filtruje paliwo przy tankowaniu więc filtr paliwa zmieniam średnio co 50 godzin czyli co dwa lata.
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Piurko

Re: Filtry paliwa do traktorka

Post autor: Piurko » 16 gru 2016, 16:07

Panowie.... moim skromnym zdaniem. ... to tylko gaznik , jakikolwiek filtr zrobi robotę .
Jakby to był skomplikowany układ wtryskowy....to można się zastanawiać i kupować najlepsze i najdroższe. ..

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Filtry paliwa do traktorka

Post autor: Tornado » 16 gru 2016, 17:31

Hmm, niecałe dwa dolary za 10 sztuk.., warto.., ja kupuję za 5 zeta, może to i chińczyk... Nazwy na nim nie ma....
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

ODPOWIEDZ