Łańcuchy na koła traktorka

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Łańcuchy na koła traktorka

Post autor: Tornado » 08 lis 2016, 21:03

Jako, że temat z racji pory roku, staje się dla niektórych aktualny, mam pytanie:
kupić nowe, robić samemu, czy kupić używane samochodowe i je przerobić? Co myślicie o tym?
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Toma
Stały bywalec
Posty: 1283
Rejestracja: 20 lis 2015, 9:37
Imię: Tomasz

Re: Łańcuchy na koła traktorka

Post autor: Toma » 08 lis 2016, 21:05

Tornado pisze:Jako, że temat z racji pory roku, staje się dla niektórych aktualny, mam pytanie:
kupić nowe, robić samemu, czy kupić używane samochodowe i je przerobić? Co myślicie o tym?


Ani to, ani to, ani tamto :P
Traktorek wstawić do ciepłego garażu, okryć kocykiem, rozgrzać swoje mięśnie i odśnieżać ręcznie :P :P
A kto wie, podczas odśnieżania może pozna się fajną sąsiadkę ? :D

Piurko

Re: Łańcuchy na koła traktorka

Post autor: Piurko » 08 lis 2016, 21:42

Czytałem na czacie jakieś głupoty , wg mnie , o wyższości dedykowanych łańcuchów... :lol: Każde gotowe łańcuch samochodowe będą dobre i wytrzymają OGROMNĄ moc przenoszoną na koła z silnika , który posiada 12 , 15 czy 20 KM . Niektórzy kupują chińskie badziewia-części do traktorków , ale łańcuchy....powinny być dedykowane... :lol:

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Łańcuchy na koła traktorka

Post autor: Tornado » 10 lis 2016, 11:27

piurko pisze:Czytałem na czacie jakieś głupoty , wg mnie , o wyższości dedykowanych łańcuchów... :lol: Każde gotowe łańcuch samochodowe będą dobre i wytrzymają OGROMNĄ moc przenoszoną na koła z silnika , który posiada 12 , 15 czy 20 KM . Niektórzy kupują chińskie badziewia-części do traktorków , ale łańcuchy....powinny być dedykowane... :lol:

piurko zgadzam się z Tobą w całości.., a już próbę wykonania samemu takich łańcuchów uważam za wielkie nieporozumienie /delikatnie mówiąc/...koszt samego łańcucha przewyższy chyba cenę zakupu kompletnego zestawu użytego kilka razy i ...oryginalnego... w sensie wykonania ;) Co do ..dedykacji, to widzę, że termin ten , staje się ..popularny :lol: :lol:
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Łańcuchy na koła traktorka

Post autor: Kamilos » 10 lis 2016, 14:14

O dedykowanych to ja mówiłem pługach, coś źle zostało chyba odczytane z czata, łańcuchy moim zdaniem lepiej kupić gotowe, nie są strasznie drogie, dlatego ja wolałem kupić gotowe i założyć od razu na koła, bez zabawy w przerabianie. Zresztą miałem pług od traktorka dzika i po jego sprzedaży kupiłem łańcuchy więc nic mnie tak naprawdę nie kosztowały..
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

ODPOWIEDZ