Glebogryzarka Cedrus

Moderator: Moderatorzy

Gall
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 03 mar 2022, 10:10
Imię: Gall

Glebogryzarka Cedrus

Post autor: Gall » 09 mar 2022, 12:50

Witam
Cedrus znacznie ostatnio poszerzył ofertę. Ceny niestety tez są wyższe. Co sądzicie o ich glebogryzarkach ? Potrzebuję jakąś naprawdę dobrą ale w rozsądnej cenie. Preferuję te na kołach z napędem i ruchem przeciwbieżnym. Koniecznie musi mieć opcję dołożenia pługa lub i ewentualnie innych narzędzi. Co sądzicie o jakości tych produktów. A może warto coś innego ?
Sprawa dość pilna niestety, więc nie za bardzo mam czas na chodzenie po sklepach. Chehta sobie odpuszczam, bo dają tyko 6msc. gwarancji na firmę.

mazmaciek
Stały bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:13
Imię: Maciek
Lokalizacja: prawie Leżajsk

Glebogryzarka Cedrus

Post autor: mazmaciek » 09 mar 2022, 19:10

Glebogryzarki ma jeszcze hortmasz.
Ja kiedyś miałem taką na kółkach. Strasznie słabą miała amortyzację i uszczelniacze na wirniku, wiecznie się z tego lało. Przypuszczam ze razem z cedrusem w jednej fabryce robione , bardzo podobnie wyglądają. Ogólnie jak za takie pieniądze nie była zła

jerzyk
Stały bywalec
Posty: 1734
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:56
Lokalizacja: Kowary

Glebogryzarka Cedrus

Post autor: jerzyk » 10 mar 2022, 7:26

mieszalnia lakierów samochodowych
tel.506-606-029

Gall
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 03 mar 2022, 10:10
Imię: Gall

Re: Glebogryzarka Cedrus

Post autor: Gall » 10 mar 2022, 8:58

Czyli generalnie nie polecacie Cedrus-a. A co u Was się sprawdza. Straszne ceny poszły w górę a jakość taka sobie, gdy zobaczy się z bliska. Ten Hortmasz HGS X620N na filmie wygląda naprawdę dobrze i ma ruchomą kierownice. Co sądzicie o jakości ?

ODPOWIEDZ