Szelki bezpieczeństwa czy uprząż do pracy na drzewach ? Protekt th030 czy coś innego

Moderator: Moderatorzy

Kosiarek
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2018, 10:52

Szelki bezpieczeństwa czy uprząż do pracy na drzewach ? Protekt th030 czy coś innego

Post autor: Kosiarek » 26 maja 2021, 15:22

Mam takie pytanie do osób pracujących na drzewach, chcę kupić jakieś szelki/ uprząż do pracy w podwieszeniu na drzewach, zastanawiam się nad uprzężą protekta th030 a szelkami bezpieczeństwa które mają kilka zaczepów i górne szelki, czy ktoś miał do czynienia z tą uprzężą? całość nie zjeżdża z dupy po podwieszeniu osprzętu? można bezpiecznie na tym "pobujać" się na linie bez strachu na siedząco? czy ten most przedni jest wygodny w porównaniu do zwykłego zaczepu do pracy w podwieszeniu w szelkach bezpieczeństwa? do tej pory pracowałem na zwykłym pasie i prowizorycznych szelkach które czasami robiły za przedni górny punkt zaczepowy który był bardzo wygodny bo trzymał górną część ciała w podparciu i za zabezpieczenie przy przepinaniu, dlatego tak się zastanawiam między uprzężą a szelkami, sprzęt będę używał amatorsko z małą częstotliwością dlatego wybrałem taki przedział cenowy.

ODPOWIEDZ