Myjka ciśnieniowa ipc Sirio nie podaje ropy do grzania wody

Moderator: Moderatorzy

Roberto
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2020, 23:25
Imię: Robert

Myjka ciśnieniowa ipc Sirio nie podaje ropy do grzania wody

Post autor: Roberto » 26 paź 2020, 23:47

Cześć wszystkim kupiłem myjkę ipc Sirio . Pompka paliwa nie podaje ropy do kotła. Ma może ktoś taka myjkę? Pod spodem wisa dwa przewody . Nie mam pojęcia gdzie powinny być wpięte jeden czerwony wychodzi z miejsca gdzie jest podłączony wąż z pistoletem
Drugi czarny wychodzi z miejsca gdzie dochodzi wężyk od podajnika chemi
Obydwa pod spodem kotła.
I kolejna sprawa pompa jest max ciśnienie 160 bar na manometrze na pompie podczas mycia pokazuje 110 barów co jest przyczyną już padnięta pompa??

pfp76
Stały bywalec
Posty: 465
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:54

Re: Myjka ciśnieniowa ipc Sirio nie podaje ropy do grzania wody

Post autor: pfp76 » 28 paź 2020, 5:28

Nigdy nie miałem takiej myjki. Wydaje mi się,że na logikę {moją}rzecz biorąc czerwony wężyk powinien podawać gorącą wodę.Kiedy jest nie podpięty ,może jest jakiś zawór który ,w przypadku braku odpływu gorącej wody ,ze względów bezpieczeństwa zamyka dopływ ropy?Te myjki nie podają gorącej wody od razu ,a sama dysza od wymiennka ciepła też nie pracuje cały czas .Spróbuj znależć instrukcję obsługi.

Roberto
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2020, 23:25
Imię: Robert

Re: Myjka ciśnieniowa ipc Sirio nie podaje ropy do grzania wody

Post autor: Roberto » 29 paź 2020, 12:38

To znaczy ropa nie jest wtryskiwana do kotła pompa nie tłoczy ropy. Tam jest cewka na pompie elektrozaworu jak można sprawdzić czy ona jest sprawna??? Lub jak sprawdzić pompę czy jest sprawna????

Roberto
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2020, 23:25
Imię: Robert

Re: Myjka ciśnieniowa ipc Sirio nie podaje ropy do grzania wody

Post autor: Roberto » 02 lis 2020, 23:55

Cewka ogarnięta pompa tłoczy ropę . Z kolei teraz świece nie odpalają ropy. Ktoś wie jak sprawdzić świece żarowe???

ODPOWIEDZ