Roboty koszące Landroid WORX Robolihno AL-KO

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Roboty koszące Landroid WORX Robolihno AL-KO

Post autor: Troku » 31 mar 2017, 20:00

Od jakiegoś czasu pojawiają się na naszym rynku kosiarki na akumulator, tzw. roboty koszące są one kolejnym krokiem w kierunku zmniejszenia naszej pracy w pielęgnację trawnika. Roboty koszące są krokiem w przyszłość dbania o małe i średnie powierzchnie trawiaste pokrywające naszą działkę. Ja sądzę a nie będę gołosłowny że niebawem takie maszynki zastąpią kosiarki spalinowe które dotychczas użytkujemy.
Sam sposób instalacji takiego robota koszącego wymaga nieco wiedzy i czasu by zrobić pętlę indukcyjną ale jak już się tego podejmiemy to mamy spokój z koszeniem na lata. Roboty koszące firm Worx Landroid i AL-Ko Robolinho są rozwiązaniem które pozwala zapomnieć o koszeniu a jednocześnie mamy ładny i zadbany trawnik.

Roboty kosiarki do trawy, które mogą przycinać wąskie, skomplikowane obszary trawnika
W przeciwieństwie do innych automatycznych kosiarek niewidomych, Landroid lub Robolinho wyposażone są w sztuczną inteligencję, która pozwala podejmować decyzje. Jest w stanie nawigować i zmieścić wąskie przejścia, w których inne roboty przechodzą tylko (pod warunkiem ustanowienia przewodnika). Landroid Worx lub Robolinho AL-KO dostosowuje się do Twojego ogrodu, zamiast wymagać dostosowania ogrodu do robota.
Macie pytania na temat działania proszę pisać.
Instaluję roboty koszące i służę pomocą w doborze
worx landroid sb 1.jpg
worx landroid sb 2.jpg
worx landroid sb.jpg
worx sb.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 1.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 2.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 3.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 4.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 5.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 6.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 7.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO 8.jpg
ROBOLINHO 110 AL-KO.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

ODPOWIEDZ