Jaki bezprzewodowy robot koszący

Wszystko związane z kosami i podkaszarkami , planujesz zakup, szukasz pomocy technicznej

Moderator: Moderatorzy

cyklon04
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2021, 21:25

Jaki bezprzewodowy robot koszący

Post autor: cyklon04 » 31 mar 2023, 8:42

Witam,
Zwracam się do Was z prośbą o poradę dotyczącą zakupu robota koszącego, działającego bez przewodu ograniczającego. Powodów dla którego musi być to robot bezprzewodowy (bez przewodu ograniczającego) jest wiele. Nie siedzę w temacie i wydawało mi się, że tego typu rozwiązanie jest standardem jak chociażby w przypadku robotów odkurzających i nie trzeba za to płacić wielokrotnie więcej, ale jednak się myliłem.
Do niedawna wydawało mi się, że jedyną opcją jest robot z Husqvarny za bodajże 50 tys. zł, teraz widzę, że ten producent wypuścił na rynek trzy nowe modele 430X, 450X Nera i 320 Nera. Cena nadal jest bardzo wysoka, ale już nie jest to równowartość dobrego samochodu.
W międzyczasie natrafiłem na tego typu modele od innych producentów, np. Ambrogio Twenty ZR, ale cena biorąc pod uwagę chociażby Husqvarnę (tak wiem, są zawsze najdrożsi) jest zastanawiająco niska, skoro technologia bez kabla ograniczającego w ten branży to taka kosmiczna technologia.

Potrzebuję robota koszącego bez przewodu ograniczającego do koszenia powierzchni około 1000 m2, poniżej nabazgrałem żółtą linią obszar, który jest do koszenia, największe punkty nachylenia będą miały około 15 stopni
szkic.jpg
Będę wdzięczny za pomoc w nakierowaniu na dobre i sprawdzone modele, chociaż ze sprawdzonymi to się za bardzo nie nastawiam. Nie chcę podawać górnego budżetu, bo jeśli na prawdę warto dopłacić to zakładam, że to zrobię, ale ceny kilkudziesięciu tysięcy raczej nie wchodzą w grę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ