Kosa spalinowa - z tłumika wycieka czarny płyn

Wszystko związane z kosami i podkaszarkami , planujesz zakup, szukasz pomocy technicznej

Moderator: Moderatorzy

adrian2003
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2015, 12:36
Imię: Krzysztof

Kosa spalinowa - z tłumika wycieka czarny płyn

Post autor: adrian2003 » 10 sie 2015, 12:49

Kupiłem kose spalinową i jest w tłumiku tej kosy dziura i wycieka czarny płyn. Co z tym zrobić? jak zatkać dziurę? ma 3 lata gwarancji przyjmą na gwarancję?

Na przyszłość kolego używaj krótkich tytułów, a swój problem opisuj w polu tekstowym.
//MOD Kamilos//

jerzyk
Stały bywalec
Posty: 1736
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:56
Lokalizacja: Kowary

Re: Kupiłem kose spalinową i jest w tłumiku tej kosy dziura i wycieka czarny płyn. Co z tym zrobić? jak zatkać dziurę?

Post autor: jerzyk » 10 sie 2015, 14:24

niczym nie zatykaj wina leży po stronie użytkowania albo masz zły olej do mieszanki albo robisz za bogatą mieszankę ewentualnie nie pracujesz na pełnym gazie tylko strzelasz z manetki a to co wycieka to jest nie spalony olej z mieszanki
mieszalnia lakierów samochodowych
tel.506-606-029

janusz

Re: Kosa spalinowa - z tłumika wycieka czarny płyn

Post autor: janusz » 10 sie 2015, 23:11

adrian2003 pisze:Kupiłem kose spalinową i jest w tłumiku tej kosy dziura i wycieka czarny płyn. Co z tym zrobić? jak zatkać dziurę? ma 3 lata gwarancji przyjmą na gwarancję?

Na przyszłość kolego używaj krótkich tytułów, a swój problem opisuj w polu tekstowym.
//MOD Kamilos//

Kosić to trzeba umieć :D zabij drewnianym kołkiem wylot z tłumika :D to i dziury nie będzie :D

jerzyk
Stały bywalec
Posty: 1736
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:56
Lokalizacja: Kowary

Re: Kosa spalinowa - z tłumika wycieka czarny płyn

Post autor: jerzyk » 10 sie 2015, 23:28

Janku dziury nie będzie wylotu spalin nie będzie odpalać nie będzie problemu nie będzie :lol:
mieszalnia lakierów samochodowych
tel.506-606-029

janusz

Re: Kosa spalinowa - z tłumika wycieka czarny płyn

Post autor: janusz » 11 sie 2015, 20:05

Wiesz co piszesz ?

ODPOWIEDZ