kosa wielofunkcyjna MAsterCut

Wszystko związane z kosami i podkaszarkami , planujesz zakup, szukasz pomocy technicznej

Moderator: Moderatorzy

Robotnik_Zniw
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2018, 20:31

kosa wielofunkcyjna MAsterCut

Post autor: Robotnik_Zniw » 23 maja 2018, 12:38

Witam wszystkich forumowiczów.
Pewien serwis poleca mi zakup kosy : MASTER CUT Kosa spalinowa CGS35T.
link do kosy : http://www.megamaszyny.com.pl/kosa-spal ... 52982.aspx
podobno silnik 4 suw ten sam co honda ...? jakoś mi się nie chce wierzyć dlatego piszę
podoba mi sie wielofunkcyjność tej kosy ale jak to jest z jakością nie mogę nigdzie znaleźć opinii o tym produkcie.


PS. Pytanie dodatkowe to czy silnik 4 suw czy 2 suw bo ja sobie upatrzyłem kosę Makity EM3400u
http://allegro.pl/makita-em3400u-kosa-s ... 09572.html

Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

pitero36
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 kwie 2018, 15:49
Imię: Piotrek

Re: kosa wielofunkcyjna MAsterCut

Post autor: pitero36 » 23 maja 2018, 16:26

Też jakoś mi się nie chce wierzyć że silnik taki sam jak honda bo w hondzie podają moc mniejszą 1,2 lub 1,3 km i sam silnik kosztuje chyba 1800zł. Co do Makity to mało o niej opinii ale ja zaryzykowałem i mam taką od 2 tygodni i dla mnie jest ok mocy sporo mam porównanie tylko do stihl fs 89 i huski 323r czuje się różnice mocy na korzyść makity. Pytanie jeszcze do czego potrzebujesz sprzętu i ile masz koszenia.

Robotnik_Zniw
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2018, 20:31

Re: kosa wielofunkcyjna MAsterCut

Post autor: Robotnik_Zniw » 24 maja 2018, 2:30

A czy znajdzie się jakiś szczęśliwy użytkownik wielofunkcyjne kosy Master Cut?
Ta sama wersja 200zł tańsza jest bez dodatków tylko ten sam silnik.

Robotnik_Zniw
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2018, 20:31

Re: kosa wielofunkcyjna MAsterCut

Post autor: Robotnik_Zniw » 24 maja 2018, 2:38

Dużo koszenia nie mam ale jak będzie dobry sprzęt to będzie co kosic a kszenie mam we krwi, pozostało mi to po dziadku chyba :). Do niedawna używalem tradycyjnej kosy ale brakuje już specjalistów od klepania. Zresztą na nierownościach i haszczach niejeden sztyl uszkodzilem. Kosa spalinowa jest wydajniejsza.
Apropo czy pamięta ktoś z was specyficzny słodkawy zapach podczas ostrzenia kosy? :)

pitero36
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 kwie 2018, 15:49
Imię: Piotrek

Re: kosa wielofunkcyjna MAsterCut

Post autor: pitero36 » 24 maja 2018, 9:51

Do tej pory też właśnie kosiłem tradycyjną kosą ale jak mówisz nie ma kto naklepać kosy samemu się nie chce a i trzeba też potrafić to zrobić .

ODPOWIEDZ