Wybór używanej kosiarki spalinower firmy Sabo; do 1000zł

Dział kosiarek spalinowych elektrycznych, pomoc w wyborze problemy z kosiarkami

Moderator: Moderatorzy

GrassCutter
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2021, 8:11
Imię: Kamil

Wybór używanej kosiarki spalinower firmy Sabo; do 1000zł

Post autor: GrassCutter » 13 maja 2021, 8:40

Dzień dobry,

Chciałbym zasięgnąć Państwa porady odnośnie zakupu używanej kosiarki spalinowej firmy Sabo. Słyszałem bardzo wiele pozytywnych opinii na temat kosiarek tej właśnie firmy. Żadnej osobiście jednak nie posiadałem ani też nie użytkowałem. W sklepach stacjonarnych z kosiarkami obsługa poleca wyłącznie swoje produkty na stanie (a jakże mogłoby być inaczej!).

Z tego co się orientowałem, na rynku jest bardzo duży wybór co do silnika i tutaj prosiłbym o pomoc. Jaki silnik będzie dobry na "dużo koszenia" podwórkowej trawy? Jaką kosiarkę używaną Sabo polecacie do 1000zł?

Pozdrawiam,
Kamil

m1strzunio
Stały bywalec
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2018, 7:52
Imię: Rafał

Re: Wybór używanej kosiarki spalinower firmy Sabo; do 1000zł

Post autor: m1strzunio » 13 maja 2021, 22:37

Znając życie to pewnie każdy Ci doradzi na tym forum zakup nowej :)

Ja znowu stawiam tylko na silniki Kawasaki więc poleciłbym FC150 lub FC180 - zależnie od tego jak dużo masz tego koszenia i w jakich warunkach kosisz. Musisz zdecydować też czy chcesz zbierać trawę czy nie. Sabo ma fajne sprzęty do koszenia wyższych traw z wyrzutem bocznym.

GrassCutter
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2021, 8:11
Imię: Kamil

Re: Wybór używanej kosiarki spalinower firmy Sabo; do 1000zł

Post autor: GrassCutter » 14 maja 2021, 12:42

@m1strzunio dziękuję bardzo za odpowiedź na moje pytanie! Rozejrzę się w takim razie za FC150 lub FC180 lub też ogólnie za silnikami od Kawasaki. ;)

Co do koszenia, to wygodniej kosi się chyba z koszem. Później z grabkami latać, to się już człowiekowi nie chce. :D

ODPOWIEDZ