kosiarka spalinowa

Dział kosiarek spalinowych elektrycznych, pomoc w wyborze problemy z kosiarkami

Moderator: Moderatorzy

mecenaska
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:39
Imię: Bożena

kosiarka spalinowa

Post autor: mecenaska » 07 lip 2015, 14:47

Witam! jestem nowym użytkownikiem forum. Planuje kupno kosiarki - trawnik do koszenia to 1000 m2, równy, trafiają się szyszki. Przejrzałam posty na forum i trochę mi się rozjaśniło, ale nadal mam wątpliwości. Jaką kosiarkę kupić? na pewno z napędem i prawdopodobnie z mulczowaniem. Ale jakiej marki? nie chciałabym przepłacać, bo nie mam pewności jak długo damy sobie radę z koszeniem - w domu same kobiety. Polecana na forum GV53TK ALLROAD4 jest w Internecie trudno osiągalna - gdzie ją można kupić w sieci?

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kosiarka spalinowa

Post autor: Troku » 07 lip 2015, 15:19

Ja mam taką jeszcze w sklepie fabrycznie nową nie złożoną
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

janusz

Re: kosiarka spalinowa

Post autor: janusz » 07 lip 2015, 23:49

Troku pisze:Ja mam taką jeszcze w sklepie fabrycznie nową nie złożoną
To nie jest kosiarka dla kobiet :D :D :D to maszyna dla mężczyzn ....... jeżeli w ogródku są kwiatuszki to potrafi zmęczyć :D :D

AmaPoland
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2015, 9:29

Re: kosiarka spalinowa

Post autor: AmaPoland » 08 lip 2015, 8:49

Ten Oleo-Mac to zdecydowanie dobra maszyna, bez zbędnego gadania. Do tego wszystkiego mogę jeszcze dołożyć markę Stiga i jej zbiór. Udaj się do jakiegoś punktu sprzedaży w okolicy i kup tę, która dostępna. Jeśli będziesz chciała Oleo-Maca Andrzej pewnie pomoże Ci ją zdobyć.
Kobiety spokojnie mogą kosić trawnik. Pewnie będzie trochę trudniej ale bez przesady - znam dziesiątki kobiet, które pracują w ogrodach i dają radę. Jak chcesz to polecam Ariens LM21SW, który prowadzi się lekko jak mało co. No ale nijak ta kosiarka ma się do taniego kupowania. Jakość i komfort mają cenę :D
Oleo-Mac, Stiga - w tych kosiarkach najcięższa do udźwignięcia jest... motywacja do pracy ;D
Dystrybutor marki AMA, Ariens, Agrinova, Emiliana Serbatoi

mecenaska
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:39
Imię: Bożena

Re: kosiarka spalinowa

Post autor: mecenaska » 22 lip 2015, 9:31

Dzień dobry, zadałam pytanie i ...trochę odpowiedź na nie odłożyłam :) W każdym razie dziękuję za porady, będę szukać którejś z rekomendowanych kosiarek (jakby co zwrócę się do Andrzeja "Troku"). A tak w ogóle to lubię koszenie i chciałabym, aby nie było ono za ciężkie (dosłownie), jak rozumiem - wszystkie polecane kosiarki nie będą utrudnieniem. Pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ