Kosiarka na max 10 arów

Dział kosiarek spalinowych elektrycznych, pomoc w wyborze problemy z kosiarkami

Moderator: Moderatorzy

wesolymaniek
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2019, 23:41
Imię: Mariusz

Kosiarka na max 10 arów

Post autor: wesolymaniek » 14 maja 2019, 0:29

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tutaj od niedawna i tylko czytałem Panstwa rady i komentarze ale wreszcie i ja potrzebuje pomocy bo nagle padla mi kosiarka elektryczna made in LIDL i musze szybko na dniach cos kupic bo po ostanich deszczach w ok wrocka bujnie ruszyla a nie było ciepła a zapowiadaja znów ciepło. wiec do tematu szukam spalinowej z napedem mam teraz trawnika ok 200m2 ale szykuje sie wiecej na dzialce rekraacyjnej a ona ma 30 ar ale trawy bedzie moze kiedys 30% budżet mysle do ok 1500zł plus minus. silnik jak ogladam i czytam loncin emak napewno nie BS moc mysle ok 5 kM i co proponujecie? ogladalem alko highline 51.8spa czytalem tez ze polecacie oleo-mac gv53tk a moze jeszcze cos innego jest wartego uwagi? ponoc ten silnik w alko to nowy model loncina i jak u niego z jakoscia ?prosze pomozecie???? z góry dziekuje i pozdrawiam
Kolego, pisząc kolejne posty, zwróć uwagę na pisownię. Nie zwracamy uwagi na drobne potknięcia w pisowni, ale takie słowotoki nie będą akceptowane.
GM Tornado

ODPOWIEDZ