Taczka xxl test

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Troku
Stały bywalec
Posty: 5411
Rejestracja: 26 sty 2015, 8:28
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Taczka xxl test

Post autor: Troku » 27 lut 2016, 19:58

Informuję że firma produkująca innowacyjny produkt https://www.facebook.com/taczkaxxl/ zdecydowała się przekazać do testów 3 sztuki dla chętnych. zgłoszenia przyjmuję na pw.
serwis i naprawa skrzyń hydrostatycznych
Jestem od tego aby pomagać, to moje hobby na tym ziemskim padole
Andrzej Troczyński


andrzej.troczynski@gmail.com.
https://andrzejtroczynski.wixsite.com/website
665 200 900

Awatar użytkownika
Kamilos
Stały bywalec
Posty: 2593
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:43
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taczka xxl test

Post autor: Kamilos » 05 cze 2016, 13:40

Niestety, ta nadstawka nie nadaje się na moje taczki, jest zbyt mała i nie da się jej założyć. Przy rozciąganiu gumy zaczyna się "drzeć".
Chyba nie do końca dopracowali ten produkt..
Rzadko tutaj zaglądam, więc nie odczytuje prywatnych wiadomości, jak masz sprawę pisz na maila:
kamil28onet@gmail.com

Awatar użytkownika
Tornado
Global Moderator
Posty: 4456
Rejestracja: 25 sty 2015, 19:02

Re: Taczka xxl test

Post autor: Tornado » 03 lip 2016, 21:08

Witam...
Przyszła pora, aby sprawdzić funkcjonalność tej nadstawki do taczki. Taczkę , którą posiadam jest "znormalizowanych" rozmiarów i są ogólnie dostępne w sklepach. Sytuacja identyczna jak u Kamila.. Założyć, założyłem .., ale z wielkim problemem. Guma mocująca nadstawkę do taczki jest napięta jak baranie ... Ona musi sztywno przylegać do taczki, aby utrzymać przewożony materiał, niemniej jednak, jest w tej chwili na pograniczu ..pękania.. Wygląda to tak:
IMG_0465.JPG

IMG_0466.JPG

IMG_0467.JPG

IMG_0468.JPG

Sam pomysł nie jest zły, natomiast wykonanie raczej wymaga dopracowania co do wymiarów i ew. zszycia gumy tak, aby ranty taczki nie przedarły jej w kilka minut. Do przemyślenia jest dodanie kilku mocowań np. pręty plastikowe w celu ustabilizowania tej nadstawki. Reasumując nie jest to produkt do końca przemyślany co do wykonania :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Za­nim po­wiesz, że świat pilarza jest zły - przyj­rzyj się sobie. ;)

ODPOWIEDZ